12-latek dostał pieniądze na komunię. Nie uwierzysz, na co je przeznaczył

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eurosport Polska / 12-letni Kornel i Piotr Karpiński
Twitter / Eurosport Polska / 12-letni Kornel i Piotr Karpiński
zdjęcie autora artykułu

12-letni Kornel skomentował mecz Paris Saint-Germain z Orlen Wisłą Płock w Playerze. To skutek jego pięknego gestu, jakim popisał się podczas trwania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym artykule dowiesz się o:

W czwartek 4 kwietnia rozegrano rewanżowe starcie w Lidze Mistrzów, którego stawką był awans do ćwierćfinału. Po pierwszym meczu w lepszej sytuacji było Paris Saint-Germian, które broniło czterobramkowej przewagi.

W rewanżu Orlen Wisła Płock dzielnie się stawiała, jednak ostatecznie musiała przełknąć gorycz porażki (relacja z tego spotkania dostępna jest pod TYM LINKIEM).

Kibice, którzy śledzili transmisję w Eurosporcie w Playerze, mogli usłyszeć nieznany na tej antenie głos. Ten należał do 12-letniego Kornela, który podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wziął udział w licytacji komentowania meczu piłki ręcznej na antenie Eurosportu.

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Tę licytację wygrał. Co ciekawe, przeznaczył na nią pieniądze, które dostał... na komunię. Tuż przed meczem w mediach społecznościowych Eurosportu ukazało się nagranie z 12-letnim Kornelem (znajdziesz je na końcu artykułu).

- Jestem podekscytowany i trochę zestresowany, ale gotowy. Przeglądałem licytacje i powiedziałem mamie, że muszę to wylicytować. Mama godzinę siedziała przed komputerem i wylicytowała - powiedział nastolatek.

- Czy mama dorzuciła jakąś "stówkę"? - dopytywał Piotr Karpiński. - Nie, wszystko z moich - odpowiedział chłopiec.

Dodajmy, że Orlen Wisła Płock zakończyła rywalizację w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W grze pozostaje inny z polskich klubów, Industria Kielce.

Zobacz także: Ależ scena na finiszu! To mogło się źle skończyć

Źródło artykułu: WP SportoweFakty