"Sławek, ogarniesz taką walkę?". Hajto pokazał, z kim chce się bić. To byłby hit!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty /  / Na zdjęciu: Tomasz Hajto
WP SportoweFakty / / Na zdjęciu: Tomasz Hajto
zdjęcie autora artykułu

Dwóch byłych reprezentantów Polski w piłce nożnej stanie do walki w MMA? Tomasz Hajto wskazał kandydata, z którym mógłby bić się w oktagonie. Brzmi ciekawie!

Czy doczeka się pierwszego zwycięstwa w MMA? Tomasz Hajto po dwóch porażkach wskazał właśnie, z kim chciałby zmierzyć się w kolejnym pojedynku. Z tej okazji były kadrowicz zaapelował do jednego z założycieli freakowej federacji sportów walki - Clout MMA.

"Sławek (Peszko - przyp. red.) ogarniesz taką walkę?" - napisał Hajto na zdjęciu z Piotrem Świerczewskim. Obaj byli piłkarze stoją obok siebie i napinają pięści.

O ocenę potencjalnej walki Hajto zapytał też swoich fanów. "Jak się wam podoba taki pojedynek? Dwaj przyjaciele z boiska teraz w oktagonie" - podpisał zdjęcie na Instagramie.

ZOBACZ WIDEO: Dyrektor KSW o przyszłości Parnasse'a, Ziółkowskiego, Materli i słowach Janikowskiego

Hajto i Świerczewski doskonale znają się z piłkarskiej szatni. Przez kilka lat występowali razem w reprezentacji Polski. Do tego pod koniec kariery - w latach 2009-2010 - spotkali się w ŁKS-ie Łódź. Nie wiadomo więc, czy taka propozycja to żart ze strony Hajty, czy naprawdę chce się zmierzyć z "przyjacielem z boiska".

Sam Peszko już zareagował na apel Hajty. Umieścił jego zdjęcie w Instastory i dodał emotikonkę bokserskich rękawic.

Hajto w Clout MMA przegrywał już z byłym siatkarzem Zbigniewem Bartmanem i Jakubem Wawrzyniakiem. Doświadczenie w klatce ma również Świerczewski, który jako jeden z pierwszych piłkarzy wszedł do świata sportów walki. W 2019 r. pokonał Grzegorza "Collinsa" Chmielewskiego, a cztery lata później okazał się lepszy od Dariusza Kaźmierczuka.

Źródło: instagram.com/slawomirpeszko/
Źródło: instagram.com/slawomirpeszko/

Czytaj też: -> Zamieszanie z walką Piotra Żyły! Clout MMA zabiera głos -> Media: fortuna dla Rzeźniczaka. Tyle ma zarobić w nowej roli

Źródło artykułu: WP SportoweFakty