"Suknię ślubną już mam". Jest data ślubu polskich gwiazd

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/nataliaakaczmarek/ / Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki
Instagram / instagram.com/nataliaakaczmarek/ / Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki
zdjęcie autora artykułu

To będzie wyjątkowy rok dla Natalii Kaczmarek i Konrada Bukowieckiego. Polscy lekkoatleci szykują się do igrzysk olimpijskich, a po nich... staną na ślubnym kobiercu.

W tym artykule dowiesz się o:

Już od kilku lat Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki tworzą udany związek. Para zna się z lekkoatletycznych stadionów. Kaczmarek jest utytułowaną biegaczką, z kolei jej życiowy partner specjalizuje się w pchnięciu kulą.

W czerwcu 2023 r. pochwalili się w mediach społecznościowych radosną nowiną. "Powiedziała tak" - napisał Bukowiecki obok wspólnego zdjęcia ze szczęśliwą narzeczoną. Od tego czasu rozpoczęli również przygotowania do ślubu.

W rozmowie z "Faktem" Kaczmarek wyjawiła, że praktycznie już wszystko jest ustalone. - Suknię ślubną już mam. Nie mamy obrączek, ale większość spraw jest gotowych, dlatego w ogóle się nie martwię - zapewniła.

Okazuje się, że Kaczmarek i Bukowiecki pobiorą się we wrześniu, a więc miesiąc po najważniejszej sportowej imprezie ostatnich lat. W dniach 26 lipca - 11 sierpnia odbędą się bowiem igrzyska olimpijskie w Paryżu.

Kaczmarek ma już zapewnioną kwalifikację olimpijską w biegu na 400 m. Przypomnijmy, że 26-latka ma już medale z igrzysk - w Tokio sięgnęła po złoto w sztafecie mieszanej i srebrno w sztafecie zwykłej 4x400 m. Bukowiecki o bilety do Paryża będzie walczyć w najbliższych miesiącach. Przypomnijmy, że kulomiot jest wicemistrzem Europy z 2018 roku.

ZOBACZ WIDEO: Emerytura Gortata z NBA wynosi 33 tys. zł? "Te dane są dostępne"

Zobacz: Poznajesz? To mama gwiazdy polskiego sportu Dziwne zachowanie trenera względem dziennikarki. "Gest wywoła kontrowersje"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty