Majdan pokazał, jak spędza majówkę. Tylko zobacz, z kim się spotkał

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / www.instagram.com/r_majdan / Na zdjęciu: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram / www.instagram.com/r_majdan / Na zdjęciu: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
zdjęcie autora artykułu

Radosław Majdan wraz z popularną małżonką wybrał się do Turcji. Nad Bosforem doszło do naprawdę zaskakującego spotkania.

Profesjonalną karierę Radosław Majdan zakończył w 2010 roku, ale w dalszym ciągu nie daje o sobie zapomnieć. Razem z żoną Małgorzatą emerytowany piłkarz bryluje na salonach i jest szalenie aktywny w mediach społecznościowych.

W majówkę 51-latek nie zamierzał marnować czasu. Majdan wybrał się w podróż do Turcji, gdzie swego czasu bronił barw Goztepe czy Bursasporu. Na swoim InstaStories były bramkarz podzielił się z fanami zaskakującym zdjęciem.

Jak się okazało, w Turcji Majdanowie spotkali się z Krzysztofem Piątkiem i jego wybranką. Reprezentant Polski jest zawodnikiem tamtejszego Istanbulu Basaksehir i ostatnio popisał się przepięknym trafieniem (więcej TUTAJ). W wolnej chwili miał okazję, by wymienić się doświadczeniami ze starszym kolegą po fachu.

ZOBACZ WIDEO: Wcześniej o tym nie mówił. "Dałem jej pieniądze. Oszukała mnie"

To nie wszystko, ponieważ Majdan stara się spędzać jak najwięcej czasu z najbliższymi. Kilkanaście godzin po spotkaniu z Piątkiem wychowanek Pogoni Szczecin postanowił z bliska pokazać helikopter synowi. Henryk był pod dużym wrażeniem.

Źródło: Instagram
Źródło: Instagram
Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Czytaj więcej: Niegdyś genialna polska sportsmenka. Zobacz, jak dziś wygląda "Różowa atomówka". Tylko spójrz, co ukochana Szpilki założyła na siłownię

Źródło artykułu: WP SportoweFakty