"Przykre". Polski klub pokazał, co zrobili wandale

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / TS Podbeskidzie Bielsko-Biała / akt wandalizmu na obiektach akademii Podbeskidzia
Facebook / TS Podbeskidzie Bielsko-Biała / akt wandalizmu na obiektach akademii Podbeskidzia
zdjęcie autora artykułu

Kibice Podbeskidzia Bielsko-Biała przygotowali na ogrodzeniu graffiti dla najmłodszych adeptów szkółki. Klub przekazał, że cała praca poszła na marne - doszło do aktu wandalizmu.

W tym artykule dowiesz się o:

Obiekty akademii Podbeskidzia Bielsko-Biała otaczał szary mur. Kibice postanowili więc, by dodać temu miejscu nieco koloru i narysowali na ogrodzeniu specjalne graffiti, których adresatem są małe dzieci.

"Chodź na boisko! Internet to nie wszystko" - czytamy. Zabieg ten miał na celu skłonienie najmłodszych, by odeszli od komputerów i urządzeń elektronicznych, a następnie zdecydowali się na aktywność fizyczną.

Pomysł ten najwidoczniej komuś się nie spodobał. Graffiti przygotowane przez kibiców padło bowiem aktem wandalizmu - cytowany wcześniej napis został zamazany. W sieci pojawiły się zdjęcia ogrodzenia.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: głośno o polskim bramkarzu. Zobacz, co wyrzucił w trybuny

"Wandalizm na obiektach Akademii. To po prostu przykre, że nawet takie przesłanie nie może być ponad podziałami" - czytamy na profilu TS Podbeskidzie Bielsko-Biała w mediach społecznościowych.

W komentarzach pod postem kibice wyrazili swoje niezadowolenie. "Szkoda, że jest niszczony bardzo dobry przekaz do młodych ludzi..", "Bez komentarza...", "Co trzeba mieć w głowie" - czytamy.

Zobacz także: Co za bramka Phila Fodena! Cudowne i arcyważne trafienie Anglika [WIDEO] Konflikt Allegriego z Juventusem skończy się w sądzie? W grze duże pieniądze

Źródło artykułu: WP SportoweFakty