"Też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka". Tak się poznali

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Radosław Majdan Instagram / Na zdjęciu: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram / Radosław Majdan Instagram / Na zdjęciu: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
zdjęcie autora artykułu

Ślub Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek kilka lat temu wywołał sensację w całej Polsce. Nie każdy wie, że popularnych celebrytów dzieli całkiem spora różnica wieku.

W tym artykule dowiesz się o:

Nie ulega wątpliwości, że Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek są obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show biznesie. Po raz pierwszy rozmawiali ze sobą w 2013 roku podczas premiery filmu w kinie, kiedy oboje byli już po dwóch rozwodach.

- On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli podchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: "Radosław nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem", a on do mnie: "Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka" - wyznała prezenterka telewizyjna w rozmowie z serwisem Viva!.

Wtedy jednak coś między nimi zaiskrzyło. Para zaczęła się spotykać, ale na początku skutecznie ukrywała swój związek przed mediami. Ich randki odbywały się w parkach, a następnie były piłkarz przewoził prezenterkę telewizyjną do swojego mieszkania samochodem. Cała operacja utrzymywana była w największej tajemnicy, gdyż Rozenek siedzieła na tylnej kanapie, a dodatkowo ukrywała się pod kocem.

ZOBACZ WIDEO: Czerkawski po karierze miał mnóstwo zajęć. Teraz zdradza, kim jest dziś

Ostatecznie pobrali się we wrześniu 2016 roku. Pierwszą rocznicę ślubu obchodzili w Dubaju. Miejsce to widocznie ma dla nich duży sentyment, gdyż chętnie tam wracają. Majdanowie są tam często widywani w towarzystwie Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia, którzy również niedawno powiedzieli sobie sakramentalne "tak". To właśnie polski triathlonista wspiera żonę byłego bramkarza w treningach, które Rozenek często relacjonuje w swoich mediach społecznościowych.

Majdanowie są małżeństwem już prawie 8 lat. Niewielu jednak wie, że jest między nimi znaczna różnica wieku. Były reprezentant Polski przyszedł na świat w maju 1972 roku, natomiast jego obecna żona urodziła się w czerwcu 1978 roku. Dzieli ich więc sześć lat.

Czytaj też: Jest reakcja Sabalenki na gest Nadala Oto rywalka Marianny Schreiber. Mało kto wie, czym zajmowała się w przeszłości

Źródło artykułu: WP SportoweFakty