Nie mogło jej zabraknąć. Dziennikarka TVP błyszczy na gali w Rzeszowie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / www.instagram.com/sylwiadekiert / Na zdjęciu: Sylwia Dekiert
Instagram / www.instagram.com/sylwiadekiert / Na zdjęciu: Sylwia Dekiert
zdjęcie autora artykułu

Studio telewizyjne podczas gali Knockout Boxing Night 35 w Rzeszowie prowadzi Sylwia Dekiert. Gwiazda TVP wygląda zachwycająco.

W piątek (24.05) w Rzeszowie na gali Knockout Boxing Night 35 Łukasz Różański zmierzy się z Brytyjczykiem Lawrencem Okoliem (walka o pas federacji WBC w kategorii bridger - do 101,6 kg - ma rozpocząć się ok. godz. 23:00).

O godz. 19:30 rozpoczęło się studio TVP Sport, którego gospodarzem była Sylwia Dekiert. Dziennikarce sportowej, prezenterce telewizyjnej i spikerce towarzyszyli eksperci - Maciej Miszkiń i Mateusz Masternak (patrz zdjęcie poniżej).

- Jestem przygotowana do wielkiej gali boksu, mam kartę walk, mam notatki, ale przede wszystkim mam znakomitych gości - zapowiedziała wydarzenie Dekiert. - Pas zostaje w kraju - dodał Masternak. - Jedno jest pewne, nudzić się nie będziecie - skwitował Myszkiń.

45-letnia Dekiert, która często podgrzewa atmosferę dzięki swoim kreacjom, tego wieczoru postawiła na oryginalną, krótką sukienkę do kolana z wycięciem z boku, w kolorze czarnym. Gwiazda TVP prezentowała się znakomicie.

Fanka piłki nożnej i boksu przed galą Knockout Boxing Night 27 (w kwietniu ubiegłego roku), na której Różański wygrał z Alenem Babiciem i zdobył pas WBC, była ubrana w czarną sukienkę z głębokim dekoltem (więcej TUTAJ).

www.instagram.com/stories/sylwiadekiert
www.instagram.com/stories/sylwiadekiert
www.instagram.com/stories/sylwiadekiert
www.instagram.com/stories/sylwiadekiert

Zobacz: Wielka walka polskiego mistrza. Jego żona ujawniła, na co liczy

ZOBACZ WIDEO: Porównali go do Maradony. Tylko spójrz, co robił z piłką

Źródło artykułu: WP SportoweFakty