Hit sieci. Nagrali "popisy" piłkarskie prezesa PZPN i senatora

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Kanał Sportowy / Cezary Kulesza i Mieczysław Golba
Twitter / Kanał Sportowy / Cezary Kulesza i Mieczysław Golba
zdjęcie autora artykułu

Cezary Kulesza i Mieczysław Golba doglądają przygotowań reprezentacji Polski do pierwszego meczu z Holandią. Panowie poszli jednak w ślady zawodników i także odbyli "trening" piłkarski.

Reprezentacja Polski od wtorku (11 czerwca) przebywa w Niemczech, gdzie przygotowuje się do najważniejszej imprezy piłkarskiej na Starym Kontynencie w tym roku. Razem z piłkarzami i sztabem szkoleniowym za naszą zachodnią granicę udali się też przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Kadrowicze od pierwszego dnia pobytu w Hanowerze intensywnie trenują przed pierwszym meczem z Holandią. Nad całością nadzór sprawują prezes PZPN Cezary Kulesza i pozostali członkowie delegacji, w tym m.in. senator Mieczysław Golba.

Obaj panowie podczas czwartkowej sesji treningowej nie siedzieli z założonymi rękami i postanowili poczuć się jak piłkarze. Z tego powodu wzięli piłkę i zaczęli "popisywać" się swoimi umiejętnościami. Jak im poszło? Zobacz sam (wideo znajduje się na końcu artykułu).

ZOBACZ WIDEO: Dojrzał Lewandowskiego. "Lekko skwaszona mina"

Być może nie wszyscy pamiętają, ale obecny prezes PZPN w przeszłości był zawodnikiem. Karierę rozpoczął w 1980 roku w Gwardii Białystok. Występował na pozycji ofensywnego pomocnika, a czasami wcielał się w rolę napastnika.

Osiem lat później reprezentował Jagiellonię Białystok, w barwach której wystąpił w 14 spotkaniach. W trakcie kariery Kulesza zaliczył także zagraniczny epizod w trzecioligowym belgijskim klubie - RFC Aubel. Buty na kołku odwiesił w 1996 roku.

Zobacz także: Wiadomo, kto zablokował transfer Szczęsnego? O tym się nie mówi. O tyle Lewandowski jest starszy od żony

Źródło artykułu: WP SportoweFakty