Obchodzi 14. urodziny. Ronaldo złożył mu życzenia. "Nie mogę uwierzyć"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Sylvain Dionisio ATPImages / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
Getty Images / Sylvain Dionisio ATPImages / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
zdjęcie autora artykułu

Cristiano Ronaldo umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie wraz ze swoim najstarszym synem. Okazuje się, że świętowali oni wyjątkowy dzień, a konkretnie urodziny Cristiano juniora.

Cristiano Ronaldo uznawany jest za wybitną postać piłkarskiego świata. Portugalczyk, który od początku 2023 roku występuje w saudyjskim Al-Nassr, jest inspiracją i wzorem dla młodych zawodników. Ogromną popularność przynoszą mu jednak nie tylko sukcesy i kolejne bite rekordy.

39-latek jest bowiem jednym z największych sportowych celebrytów. Napastnik chętnie dzieli się w mediach społecznościowych ujęciami, pokazującymi jego piłkarską codzienność, a także życie rodzinne. Na umieszczanych przez niego zdjęciach często można dostrzec jego pięcioro dzieci, ale też życiową partnerkę Georginę Rodriguez.

Wyjątkiem nie był post na Instagramie, umieszczony przez Ronaldo w poniedziałek. Zawierał on zdjęcie piłkarza z najstarszym synem, Cristiano. Z opisu można wywnioskować, że panowie świętowali wyjątkową okazję. Mowa o 14. urodzinach pociechy zawodnika.

ZOBACZ WIDEO: Michał Listkiewicz: Absolutnie nie byliśmy tłem dla rywali

"Nie mogę uwierzyć, że masz już 14 lat, czas leci. Gratulacje, mój partnerze! Tata bardzo cię kocha" - zaznaczył krótko mistrz Europy z 2016 roku.

Ronaldo wraz z kolegami z drużyny we wtorek rozpocznie udział w Euro 2024. Portugalczycy w meczu otwarcia zmierzą się na Red Bull Arenie w Lipsku z Czechami. Piłkarze Roberto Martineza w spotkaniach testowych zaprezentowali zmienną formę. Najpierw pokonali Finlandię (4:2), by później przegrać 1:2 z Chorwacją. W ostatnim starciu towarzyskim wygrali z kolei 3:0 z Irlandią.

Zobacz także:

Źródło artykułu: WP SportoweFakty