Wiedziałeś? O tyle Marina jest starsza od Wojciecha

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / marina_official / Na zdjęciu: Marina i Wojciech Szczęśni
Instagram / marina_official / Na zdjęciu: Marina i Wojciech Szczęśni
zdjęcie autora artykułu

Wojciech Szczęsny od lat jest kluczowym zawodnikiem reprezentacji Polski. Nasz bramkarz tworzy szczęśliwy związek ze znaną piosenkarką Mariną Łuczenko-Szczęsną. Niektórych może zdziwić różnica wieku pomiędzy nimi.

Ostatnie dni były niezwykle pracowite dla Wojciecha Szczęsnego. Po ligowym sezonie rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed Euro 2024 , które Biało-Czerwoni rozpoczęli od porażki z Holandią 1:2.

Nasz bramkarz bardzo dobrze spisywał się między słupkami, ale przy golach rywali nie miał żadnych szans. Miejmy nadzieję, że w piątek, 21 czerwca, przeciwko Austriakom Szczęsny zachowa już czyste konto.

Prywatnie golkiper od ponad 10 lat jest związany z Mariną Łuczenko. Urodzona w ukraińskiej Winnicy piosenkarka zgodziła się w 2016 roku zostać żoną piłkarza reprezentacji Polski.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Są pod wrażeniem gry Austriaków. "Rzadko kiedy to się widzi"

Dla tego słynnego małżeństwa różnica wieku nie stanowi problemu. W tym związku to Marina jest starsza od Wojciecha. 3 lipca będzie obchodzić 35. urodziny, natomiast jej ukochany 34 lata skończył niedawno, bo 18 kwietnia.

Najważniejsze jednak jest to, że Marina i Wojciech Szczęsny tworzą kochającą się rodzinę. Aktualnie wychowują sześcioletniego syna Liama. Wkrótce na świat przyjdzie ich drugie dziecko (więcej TUTAJ).

Czytaj teżMiała na sobie blisko 20 tys. złotych. Żona Szczęsnego nie oszczędzała

Źródło artykułu: WP SportoweFakty