Syn Martyniuka wystosował apel do TVP

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / instagram.com/danielmartyniuk89/ Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Daniel Martyniuk/ Robert Lewandowski
WP SportoweFakty / instagram.com/danielmartyniuk89/ Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Daniel Martyniuk/ Robert Lewandowski
zdjęcie autora artykułu

Daniel Martyniuk zabrał głos na temat postawy reprezentacji Polski na Euro 2024. Syn gwiazdy disco polo był bardzo krytyczny dla Biało-Czerwonych.

W tym artykule dowiesz się o:

Słaba postawa podopiecznych Michała Probierza na Euro 2024 w Niemczech - Polska jako pierwszy zespół w turnieju straciła szanse na awans do 1/8 finału - wywołuje ogromne emocje wśród dziennikarzy, ekspertów i kibiców sportu nad Wisłą.

Daniel Martyniuk, syn Zenka Martyniuka (niekwestionowanego króla muzyki disco polo), w mocnych słowach skomentował wyniki Roberta Lewandowskiego i spółki na tegorocznych mistrzostwach Europy - porażki z Holandią (1:2) i Austrią (1:3).

"Futbol ewidentnie nam to nie wychodzi. Tyle w temacie. I nigdy nie zrozumiem, kto im płaci za ten cyrk tyle hajsu" - ocenił w relacji na InstaStories (patrz skan poniżej).

Martyniuk jr na tym jednak nie poprzestał. Zwrócił się też z apelem do TVP, która posiada prawa do pokazywania meczów kadry, żeby... zrezygnować z promowania piłki nożnej na antenie Telewizji Publicznej.

"Czy polska TV mogłaby zacząć puszczać inny sport niż piłka nożna? Np. kitesurfing, żeglarstwo, zjazdy downhillowe na longboardzie. Futbol nie jest jakiś specjalnie widowiskowy, ciekawy. (...) Dokładniej mówiąc, należy zacząć inwestować w inny sport i dać szansę prawdziwym sportowcom" - podsumował Daniel Martyniuk.

www.instagram.com/stories/danielmartyniuk89
www.instagram.com/stories/danielmartyniuk89

Zobacz: Co dalej z Lewandowskim? Jasna deklaracja Probierza Co dalej z Probierzem? Jasne stanowisko piłkarzy

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Dosadna ocena Polaków. Mierzejewski wyróżnił jednego zawodnika

Źródło artykułu: WP SportoweFakty