Wzruszające. Kadrowicza spotkała wyjątkowa niespodzianka

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na dużym zdjęciu: Jan Bednarek (WP SportoweFakty), na małym: Jan Bednarek z córką Lilly (Instagram)
WP SportoweFakty / Na dużym zdjęciu: Jan Bednarek (WP SportoweFakty), na małym: Jan Bednarek z córką Lilly (Instagram)
zdjęcie autora artykułu

23 czerwca obchodzony w Polsce jest Dzień Ojca. Z tej okazji córka Jana Bednarka postanowiła zrobić mu prezent. Defensor Biało-Czerwonych otrzymał go na trybunach stadionu w Berlinie.

W tym artykule dowiesz się o:

Reprezentacja Polski przechodzi gorszy czas. W piątek (21 czerwca) przegrała mecz o wszystko przeciwko Austrii na mistrzostwach Europy (1:3). Tym samym pogrzebała swoje szanse na awans do fazy pucharowej turnieju w Niemczech.

- Pokonała nas intensywność Austriaków, którą prezentowali też w poprzednich meczach. W końcówce to oni mieli więcej energii, lepiej grali bez piłki i byli bardziej agresywni. Było dużo walki, ale przez godzinę - powiedział Jan Bednarek, cytowany przez Polskie Radio. Defensor był jednym z zawodników, który rozegrał pełne 90 minut w obu meczach.

Obrońca występujący w Southampton nie jest więc pewnie zadowolony. Mimo wszystko ten trudny czas umiliła mu córka Lilly. Wręczyła mu bowiem autorskie rękodzieło i to... na trybunach stadionu w Berlinie.

Rzecz jasna, prezent był przygotowany w związku z Dniem Ojca, który obchodzony jest w Polsce 23 czerwca. Urocze zdjęcie w mediach społecznościowych opublikowała żona Jana Bednarka  - Julia.

"Lilusia zawiozła pracę na Dzień Ojca" - napisała na swoim Instagramie (fotkę zobaczysz na dole).

Zobacz też: Pudzianowski zabrał głos ws. afery. "Prywatna sprawa"

ZOBACZ WIDEO: W tym meczu ma zagrać Lewandowski. "Szanse powinny być dużo większe"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty