To rzadki widok: Anna Kurnikowa znowu na korcie. Mamy film z jej występu
Anna Kournikowa występuje w turnieju towarzyskim legend tenisa. Na treningu pokazała, że nie zapomniała, jak posługiwać się rakietą.To już więcej niż dekada, odkąd Anna Kurnikowa zakończyła karierę sportową z powodu problemów zdrowotnych. Mimo to jest wciąż jedną z najbardziej rozpoznawalnych tenisistek na świecie.
Czas płynie, ale Kurnikowa nadal potrafi uderzyć piłkę rakietą. W piątek 34-latka wrzuciła na Instagram filmiki z treningu przed startem w turnieju towarzyskim.
Jej widok na korcie to rzadkość. Nic więc dziwnego, że o tym wydarzeniu piszą media na całym świecie.
Rosjanka bierze udział w turnieju towarzyskim "Legends at Camana Bay" obok takich zawodników jak: Andy Roddick, Jim Courier, Mansour Bahrami czy Mark Philippoussis. Impreza trwa od piątku do soboty.
- Jestem strasznie podekscytowana. Bardzo rzadko biorę udział w tego typu imprezach. Chcę pokazać się jak najlepiej, dlatego trenowałam ostatnio po cztery razy w tygodniu - zdradziła Kurnikowa dziennikarzom.
Kurnikowa to żywa legenda tenisa. Sławę zyskała jednak dzięki urodzie, bo na korcie nigdy niczego wielkiego nie wygrała. Jej największy sukces sportowy to półfinał Wimbledonu w 1997 roku oraz ósme miejsce w światowym rankingu WTA (2000 rok).
Opracował PS
-
wislok Zgłoś komentarz
wielu może pomarzyć. -
JS2015 Zgłoś komentarz
rodzinne!? media pieją z zachwytu:) -
wislok Zgłoś komentarz
tylko z tego,że są znani, nie było fejsów i tego całego syfu.. -
Sharapov Zgłoś komentarz
hehe Kurnikova była chyba prekursorką tych ładnych Rosjanek na korcie, ona odeszła ale szybko pojawiła się Maria Sharapova i godnie zastąpiła :D -
Seb Glamour Zgłoś komentarz
Kurnikowa legendą tenisa.....co na to prawdziwe legendy?:) -
rysiu962 Zgłoś komentarz
Pamiętam Kurnikową jak grała.Było o niej głośno z,powodu ,nie zwykłej urody.Teraz po 10 latach ,niczego sobie,fajna.Z chęcią bym zobaczył te mecze tenisowe.:)) -
woj Mirmiła Zgłoś komentarz
"Jak jej poszło?" Po 10 latach nic się nie zmieniło, Anna wciąż wyróżnia się urodą i wdziękiem, tym razem bryluje w otoczeniu legend tenisa ;))