WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Mistrz drugiego planu. Zobacz reakcję Kota na rekordowy skok Johanssona

Wynik skoczka z Lillehammer wprawił w osłupienie rywali i jego kolegów z norweskiej kadry. Mina Kota zrobiła furorę w mediach społecznościowych.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski

Sobotni (19.03.) konkurs drużynowy w ramach turnieju Raw Air przejdzie do historii skoków narciarskich. Podczas zawodów na mamucie w Vikersund zawodnicy dwa razy pobijali nieoficjalny rekord świata w długości skoku.

Najpierw Robert Johansson uzyskał 252 metry, zostając nowym rekordzistą. Potem Norweg stracił jednak rekord na rzecz Austriaka Stefana Krafta, który skoczył 253,5 m. Polscy fani cieszyli się z osiągnięcia Piotra Żyły, który skokiem na odległość 245,5 m ustanowił nowy Polski (o pięć metrów poprawił wynik Kamila Stocha z konkursu w Planicy w 2015 roku.

Furorę w mediach społecznościowych zrobił natomiast Maciej Kot. Do sieci trafiło bowiem świetne nagranie, na którym widzimy reakcję skoczków na rekordową próbę Johanssona. Wyczyn 26-latka z Lillehammer wprawił w osłupienie innych zawodników.

Na zaprezentowanym filmie można zobaczyć minę m.in. Johanna Andre Forfanga (na pierwszym planie). Kot z kolei został mistrzem drugiego planu!

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
Twitter

Komentarze (8):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Pawel Poland 4
  jaki caly swiat???? skoki oglada sie w co najwyzej 8 krajach...wiec jaki świat....wiecej ludzi oglada szchy niz jakies skoki
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • panda25 0
  No i wychodzi na to, że mam rolę adwokata diabła...
  Zmian, jakie zaszły po przejęciu SF przez WP, nie chce mi się ani opisywać, ani komentować. Nie twierdzę, że za kadencji samodzielnych SF nie było popeliny i kiepskich artykułów. Były, jednak w "erze" WP Sportowe Fakty portal stał się i niefunkcjonalny, i "Pudelkowy", czy "Superekspresowy" w treści.
  OK, nie ma rzeczywiście na głównej stronie w kafelkach "Polecane" adnotacji, że to Sportowy coś tam.
  Ale jedno pytanie mnie jednak nurtuje w tej poruszonej przez Mirkę, a podjętej przez Ciebie sprawie: Czego, do licha, spodziewałeś się po tytule "Mistrz drugiego planu. Zobacz reakcję Kota na rekordowy skok Johanssona"?!
  Albo czego spodziewasz się na przykład po tytule: "Romoeren stracił prawo jazdy, grozi mu więzienie. Wsiadł pijany za kierowicę" (pisownia oryginalna, powinno być "kierownicę")?!
  Czy naprawdę Ty i Mirka oczekujecie tam wyników sportowych?!?! :-)
  xyz_pl tylko że na głównej wp nie piszą, że to akurat sportowy pierd... tzn. bar
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • xyz_pl 0
  tylko że na głównej wp nie piszą, że to akurat sportowy pierd... tzn. bar
  panda25 Droga Mirko, jeszcze raz napiszę - to znalazło się w sekcji "Sportowy Bar". Doskonale rozumiem potrzebę pozyskiwania informacji stricte sportowych. Sam ubolewam nad treścią niektórych artykułów (lub tak zwanych artykułów...). Jednak właśnie chyba dlatego powstała taka zakładka na tematy okołosportowe. I jeżeli tu będą lądować takie tematy, to nie widzę w tym nic zdrożnego. Nawet, gdy będzie mowa o pięknych (nieważne czy utalentowanych) sportsmenkach uprawiających ten sport z czajnikami na lodzie... ;-)
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (8)