Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wojciech Szczęsny napisał słowa do piosenki Mariny Łuczenko

Wojciech Szczęsny zdradził, że napisał słowa do jednej z piosenek swojej żony Mariny Łuczenko, która ukaże się na jej najnowszej płycie. - Utwór jest o takiej toksycznej miłości - wyznał bramkarz reprezentacji Polski.
Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna Newspix / Fot. ARTUR KRASZEWSKI APPA / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna

17 listopada na półkach sklepów muzycznych pojawi się nowa płyta Mariny Łuczenko zatytułowana "On My Way". Będzie to drugi album w karierze żony Wojciecha Szczęsnego, który jak się okazało, miał wkład w jego powstanie.

Otóż bramkarz reprezentacji Polski zdradził, że jest autorem słów do jednej z piosenek z nowej płyty. - Moja żona napisała sobie taką linię melodyczną bez słów, a ja któregoś wieczora zupełnie z nudów zacząłem pisać. Popisałem, wysłałem żonie w ramach niespodzianki i myślałem, że oleje, a ona powiedziała, że to całkiem fajne - powiedział Szczęsny kanałowi "Łączy Nas Piłka".

Szczęsny nie ukrywał satysfakcji, że jego nazwisko znalazło się w opisie płyty jako jej współautora. O czym zatem jest napisany przez niego utwór?  - Tekst może zostać różnie odebrany. Ja generalnie nie muszę go interpretować, bo wiem, co artysta miał na myśli, ale piosenka jest o takiej toksycznej miłości. Jestem bardzo wrażliwym artystą, swoje emocje wylewam na papier. I wyszło - podsumował.

Przypomnijmy, że zawodnik Juventusu już wcześniej przekonywał, że jest muzycznie uzdolniony. Podczas jednego ze zgrupowań kadry udowodnił, że potrafi grać na fortepianie.

ZOBACZ WIDEO Artur Boruc: Ja w Legii? Pewnie bym to przemyślał

Czy Wojciech Szczęsny będzie podstawowym bramkarzem kadry na MŚ w Rosji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
"Łączy Nas Piłka"
Komentarze (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×