Michael Schumacher nadal na liście najbogatszych sportowców. Królem Michael Jordan

"Forbes" dokonał zestawienia najbogatszych sportowców. Niekwestionowanym liderem jest Michael Jordan z kwotą 1,85 miliarda dolarów. Na piątym miejscu znalazł Michael Schumacher, który od kilku lat walczy o powrót do normalnego funkcjonowania.

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Michael Schumacher Getty Images / Clive Mason / Na zdjęciu: Michael Schumacher
W renomowanym magazynie biznesowym "Forbes" przedstawiono zestawienie najbogatszych sportowców. Wzięto pod uwagę kilka czynników: wynagrodzenie, przychody od partnerów reklamowych, nagrody pieniężne i premie. Na szczycie listy znalazł się koszykarz Michael Jordan. Jego majątek wyceniono na 1,85 miliarda dolarów.

Kolejne trzy miejsca należą do golfistów: Tigera Woodsa (1,7), Arnolda Palmera (1,4) i Jacka Nicklausa (1,2). Na piątej pozycji znalazł się Michael Schumacher (miliard dolarów).

Były kierowca Formuły 1 jest w trakcie leczenia po uderzeniu głową w kamień podczas zjazdu na nartach. Rodzina i menedżer kierowcy nie udzielają szczegółowych informacji dotyczących stanu zdrowia siedmiokrotnego mistrza świata. - Corinna i dzieci mają nadzieję, że dojdzie do medycznego cudu - przekazał ostatnio przyjaciel rodziny w specjalnym filmiku zaprezentowanym na stronie bunte.de.

W zestawieniu znaleźli się ponadto: Phil Mickelson (815 milionów), Kobe Bryant (800), David Beckham (800), Floyd Mayweather Jr (785) i Shaquille O'Neal (735).

ZOBACZ WIDEO: Jerzy Górski: Byłem w wielkim głodzie narkotycznym. Lekarze bali się, czy nie zejdę
Czy w zestawieniu Forbesa znajdzie się kiedyś Robert Lewandowski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×