KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Żona Glika zdradziła plany piłkarza. Wiemy, gdzie zamieszka po skończeniu kariery

Kamil Glik pochodzi z Górnego Śląska i to właśnie tutaj chce się na stałe osiedlić po zakończeniu kariery piłkarskiej. Wraz z żoną tęsknią za rodziną i dlatego nie wyobrażają sobie, by na stałe mieszkać zagranicą.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Kamil Glik Getty Images / Alexander Hassenstein/Bongarts / Na zdjęciu: Kamil Glik
Marta i Kamil Glikowie tworzą wyjątkowy związek. Poznali się, gdy mieli po siedem lat. Mieszkali na tej samej ulicy, a potem w podstawówce chodzili do tej samej klasy. Wtedy jeszcze nawet przez myśl im nie przyszło, że Kamil tak dużo osiągnie w futbolu. 30-latek dzisiaj jest gwiazdą AS Monaco i reprezentacji Polski. Duża w tym zasługa żony, która dba o to, by mąż mógł skupić się na karierze.

Marta Glik zajmuje się domem i wychowaniem córki. To na niej spoczywają codzienne obowiązki. Nie narzeka z tego powodu i cierpliwie czeka na swój czas.

- Jak każda kobieta, robię pranie, sprzątam i gotuję. Nie mam od tego ludzi. Poza tym poświęcam czas córce, bo uważam, że bez sensu byłoby zostawiać dziecko z nianią i robić coś dla siebie tylko po to, żeby komuś udowodnić, że się nie jest tylko żoną piłkarza. Mam swoje plany i ambicje i kiedy Kamil skończy karierę, wtedy pomyślę o swoim rozwoju zawodowym, spełnię swoje marzenia i zacznę robić w końcu to, co bym chciała - mówi w rozmowie ze stroną kobietazeslaska.wordpress.com.

Kiedy Kamil zakończy karierę, Marta chce ruszyć z własnym projektem. Na razie zdradziła, że jest on związany ze sportem, ale więcej nie ujawnia. Pewne jest, że biznes będzie prowadzić w Polsce, bo małżeństwo już postanowiło, że wróci na stałe do ojczyzny. Wszystko przez to, że tęsknią za rodziną, która mieszka na Górnym Śląsku.

- To główny powód, dla którego nie wyobrażamy sobie mieszkać na stałe w innym kraju. Po zakończeniu kariery, na pewno osiądziemy na Śląsku, w pobliżu swojej rodziny i przyjaciół, nie wyobrażamy sobie, że mogłoby być inaczej. Już szukamy ziemi na Śląsku - zdradza.

ZOBACZ WIDEO Powrót Glika, dziwne zachowanie Jemersona - skrót meczu RC Strasbourg - AS Monaco [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Kamil Glik to najlepszy polski obrońca?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
kobietazeslaska.wordpress.com
Komentarze (5)
 • Claudia_ Zgłoś komentarz
  Trochę mi się nie podoba ta wypowiedź... [quote][...]bo uważam, że bez sensu byłoby [...] robić coś dla siebie tylko po to, żeby komuś udowodnić, że się nie jest tylko żoną
  Czytaj całość
  piłkarza. [/quote] Czyli jak żona piłkarza coś robi to tylko i wyłączenie po to? Nie można czegoś robić stricte dla siebie, dla samorozwoju? A nie po to żeby komukolwiek cokolwiek udowadniać? Co cię kobieto obchodzi, co o tobie będzie myśleć jakiś tam Kowalski z Radomia? Fajnie, że poświęca czas córce, ale po co to całe "usprawiedliwianie" swojej decyzji? [quote]Mam swoje plany i ambicje i kiedy Kamil skończy karierę [...] spełnię swoje marzenia i zacznę robić w końcu to, co bym chciała[/quote] Czyli ona się jednakowoż do siedzenia w domu z dzieckiem zmusza? Bo taka jest rola żony piłkarza? Na jej przykładzie: poświecić dekoltem na zdjęciach z mężem i finito? [quote]Jak każda kobieta, robię pranie, sprzątam i gotuję. Nie mam od tego ludzi.[/quote] Czy ona się czasem za bardzo nie próbuje dowartościować? Skoro do pracy nie chodzi to w sumie na jej miejscu też bym to robiła, żeby z nudów nie umrzeć... Ale czy to jest coś co powinno sprawić by poczuć się lepiej? To jakaś ujma dla kobiety korzystać z usług dajmy na to sprzątaczki, bo przecież to baba jest w domu od sprzątania, jak wiadomo co od czego? Dziwny wizerunek kobiety kreuje w mediach... [b]meh, meh, meh...[/b]
  • panisko Zgłoś komentarz
   W Toruniu zamieszka
   • yes Zgłoś komentarz
    "Żona Glika zdradziła plany piłkarza" - niczego nie zdradziła. Powiedziała ogólnie o planach swoich i małżeństwa...
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×