Fame MMA 5. Ceremonia ważenia. Działo się przed galą! Zobacz to jeszcze raz (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube /  / Fame MMA 5. Ceremonia ważenia
YouTube / / Fame MMA 5. Ceremonia ważenia
zdjęcie autora artykułu

Nie zabrakło spięć podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Fame MMA 5, która w sobotni wieczór odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie! Zobacz, jak między innymi Tomasz Olejnik uderzył Dawida Malczyńskiego.

W tym artykule dowiesz się o:

Już w piątek zawrzało między Tomaszem Olejnikiem a Dawidem Malczyńskim. Uczestnicy pojedynku o pas wagi półśredniej mogli walczyć już podczas ważenia. Aktualnego mistrza zaatakował pretendent, który chciał zrewanżować się za bójkę podczas konferencji prasowej.

Zamiast w twarz Marka "Lorda Kruszwila" Kruszla, Mateusz Krzyżanowski spojrzał w jego klatę. 39 centymetrów różnicy wywołuje duże kontrowersje. Organizatorzy jednak sobie z tym poradzili, wsadzając "Mini Majka" na krzesło.

To jednak tylko niektóre z wydarzeń, do których doszło podczas ceremonii ważenia. Warto obejrzeć ją całą!

Zobacz ważenie:

Gwiazdami gali Fame MMA 5, 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie, będą Marcin "El Testosteron" Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak. Początek sobotniego wydarzenia o godzinie 20:00. Szczegółowe relacje z imprezy na WP SportoweFakty.

Zobacz także: -> Fame MMA 5. Bonus BGC straszy Marcina Najmana. "Ułamek sekundy i gryzie matę" -> Fame MMA 5. Kursy bukmacherskie. Bracia Malczyńscy faworytami walk mistrzowskich -> Fame MMA 5. Kursy bukmacherskie. "Krycha" i "Hassi" faworytami walk otwarcia

ZOBACZ WIDEO: FAME MMA 5: zaskakująca obecność Marcina Wrzoska? Zawodnik zdradza co sądzi o gali

Źródło artykułu:
Czy obejrzysz galę Fame MMA 5?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (1)
avatar
yes
26.10.2019
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Ciekawe kto pisze scenariusze wydarzeń i czy są jakieś decyzje o ich dopuszczeniu do realizacji??  Co byłoby, gdyby ktoś wypowiedział się na temat któregoś Ministra albo wyżej stojących??