Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Arkadiusz Milik podjął naleśnikowe wyzwanie. Kolejny challenge w ramach akcji #zostańwdomu

Piłkarze, ale też i inni celebryci, wymyślają coraz to nowsze wyzwania, aby w jakiś sposób zabić czas, który spędzają w ramach kwarantanny w domach. Arkadiusz Milik podjął się #przewrotkanalesnikiemchallenge.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Arkadiusz Milik Instagram / @arekmilik / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik

Rozprzestrzeniający się po całej Europie koronawirus powoduje, że większość osób stara się jak najrzadziej opuszczać swoje domy i mieszkania. Wszystko, aby ograniczyć ryzyko zarażenia się chorobą. 

Wielu celebrytów, w tym piłkarzy, w sieci propaguje hashtag #zostańwdomu, na którym zachęcają, by pozostawać w dobrowolnej kwarantannie. 

W takich warunkach jednak jakoś trzeba zabić czas. Część piłkarzy zaczyna brać udział w coraz to nowych wyzwaniach, których wykonanie wstawiają na swoje media społecznościowe. 

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Nie inaczej jest w przypadku Arkadiusza Milika, który z powodu nominacji przez katowicką restaurację Food&Ball podjął się wyzwania polegającego na przewróceniu naleśnika na patelni. 

Przy okazji jednak piłkarz nie zapomniał o najważniejszej istocie całego challenge'u. "Jestem tego samego zdania, że spoczywa na nas ogromny obowiązek społeczny —> BYCIE ODPOWIEDZIALNYM ZA SIEBIE I CIEBIE! #zostańwdomu" - zaapelował w zamieszczonym poście. 

Wykonanie wyzwania można obejrzeć poniżej

Reprezentant Polski do dalszej zabawy postanowił nominować Marcina Gortata, Jerzego Dudka oraz swoją dziewczynę - Jessicę Ziółek

Czytaj także:
Koronawirus. Anna Lewandowska: Obawiam się o moich bliskich, którzy są w Polsce
Fame MMA 6. Konferencja przełożona. Gala może się nie odbyć

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (3):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×