KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Fame MMA 6. Ogromne problemy organizatorów. Gala jednak zgodnie z planem! (aktualizacja)

Pojawiła się możliwość, że policja zablokuje organizację gali Fame MMA 6. Ostatecznie ogłoszono, że impreza się odbędzie, a początek zaplanowany został na godz. 20:00.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
gala Fame MMA WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: gala Fame MMA
Organizacja gali FAME MMA 6 wzbudzała wiele kontrowersji. Z powodu zagrożenia koronawirusem w Polsce obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób. Mimo to cały czas utrzymywano, że impreza dojdzie do skutku.

W sobotę przeprowadzono oficjalne ważenie. Wszyscy uczestnicy zachowywali środki ostrożności, mieli założone maseczki ochronne, a także rękawiczki. Zapewniano także, że każdy został zbadany na obecność koronawirusa.

- Trudno powiedzieć, czy już mamy kłopoty, czy one za chwilę będą. Sytuacja jest bardzo dynamiczna - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Rozpara, współwłaściciel federacji.

- Pod hotelem mamy takie ilości policji, że ostatni raz widziałem takie przy okazji rozpędzania demonstracji przy upadku poprzedniego ustroju - dodał Rozpara.

Poinformowano, że wydarzenie może zostać storpedowane m.in. przez służby sanitarno-epidemiologiczne. Policja zablokowała wyjazd z hotelu, w którym przebywa część organizatorów i uczestnicy.

Przypomnijmy, że gala FAME MMA 6 ma rozpocząć się w sobotę, o godz. 20. W planach jest transmisja w systemie PPV za pośrednictwem strony famemma.tv. Tekstową relację live z wydarzenia, o ile dojdzie do skutku, przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Aktualizacja:

Mimo ogromnych problemów, Fame MMA 6... ma się odbyć zgodnie z planem. "Będzie jednak gala Fame MMA. Policja przepuściła uczestników i organizatorów" - napisał na Twitterze Andrzej Kostyra.


Czytaj także:
Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać galę (transmisja)
Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Klaudia "Zusje" Smogulecka. Zapowiedź walki (wideo)

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Urubko pokazuje, co robić podczas epidemii koronawirusa


Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie
Czy gala Fame MMA 6 powinna się odbyć?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (31)
Zobacz więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×