KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

MMA. FEN 28. Krystian Pudzianowski szykuje się do walki. "Ciężka praca i ból to najlepsi nauczyciele"

13 czerwca Krystian Pudzianowski po raz pierwszy wejdzie do klatki Fight Exclusive Night. Brat Mariusza pokazał na Instagramie, jak szykuje się do tej walki.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Krystian Pudzianowski (z lewej) i i prezes FEN Paweł Jóźwiak po podpisaniu kontraktu Materiały prasowe / Krystian Pudzianowski (z lewej) i i prezes FEN Paweł Jóźwiak po podpisaniu kontraktu
Krystian Pudzianowski opublikował zdjęcie, na którym widać, jak dźwiga bal drewna. "Tak, tak, ciężka praca i ból to najlepsi nauczyciele. Takie tam robótki w lesie, trzeba coś robić" - napisał. Kilku internautów zagrzewało go w komentarzach do ciężkiej pracy nad formą.

Do ważnego dnia w życiu Krystiana Pudzianowskiego zostało już niewiele czasu. Przypomnijmy, że 13 czerwca zadebiutuje on w Fight Exclusive Night. Podczas 28. odsłony tej gali zmierzy się z Piotrem Szeligą.

Brat Mariusza mówił o swoim rywalu w magazynie "Koloseum". Przyznał wówczas, że walka z bardziej doświadczonym przeciwnikiem byłaby dużym błędem na tym etapie kariery.

- Nie porywam się z motyką na słońce. Rywal będzie dobrany do mojego poziomu. Trzeba być realistą, nie mogę się bić z kimś, kto ma bogaty i doświadczony rekord. Ja jestem w tym sporcie laikiem, bo trenuje od niedawna. Metodą prób i błędów idę do przodu, a mam od kogo się uczyć. Mój brat popełnił kilka błędów i dlatego chcę ich uniknąć - stwierdził Krystian Pudzianowski.

Czytaj także:
- Damian Janikowski chętny na walkę z Tomaszem Drwalem
- Dana White skomentował decyzję Jonesa o zakończeniu kariery

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (online). Akop Szostak zdradza zaskakujące szczegóły. "Nic nie zarobiłem na MMA"
Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×