Fame MMA 7. Tomasz Olejnik - Mariusz Słoński. Sensacyjne poddanie "Hejtera"!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: gala Fame MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: gala Fame MMA
zdjęcie autora artykułu

Mariusz Słoński (1-0) sprawił dużą niespodziankę podczas gali Fame MMA 7. "Hejter" poddał w pierwszej rundzie Tomasza Olejnika (0-2).

W tym artykule dowiesz się o:

Obaj zawodnicy wyszli do klatki z niewielkim doświadczeniem. Tomasz Olejnik walczył jedynie podczas Fame MMA 5. Wtedy został szybko pokonany przez mistrza, Dawida Malczyńskiego.

Jego rywal, Mariusz "Hejter" Słoński, w oktagonie wcześniej nie występował. O sportach walki zbyt dużej wiedzy nie ma, co udowodnił w opublikowanej na YouTube rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. Twierdził, że siedem lat trenował judo, jednak nie miał pojęcia, jakie pasy są do zdobycia w tym sporcie.

Jak się okazało, był wtedy tylko dobrym aktorem. W walce pokazał, że naprawdę trenował!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jeden cios i po walce! Spektakularny nokaut w Rosji

Zawodnicy szybko wdali się w wymianę ciosów. Brakowało techniki, ale były emocje. Cepeliada nie stała na wysokim poziomie, przypominała raczej bójkę spod sklepu monopolowego. Starcie przeszło do parteru, a tam "Hejter" szukał balachy! Chwilę to potrwało, ale ostatecznie poddał rywala!

W walce wieczoru Fame MMA 7 w Łodzi zmierzą się Paweł "Popek" Mikołajuw i Damian "Stifler" Zduńczyk. Poza tym w karcie walk są Adrian Polański, Dawid Malczyński czy Wojciech Gola. Szczegółowa relacja z gali na WP SportoweFakty.

Zobacz także: -> Boks. Felix Sturm trenuje w więzieniu. Były mistrz świata chce wrócić do ringu -> Boks. Maciej Miszkiń grzmi po zmianie werdyktu walki Jackiewicza. Padło porównanie do Adolfa Hitlera -> MMA. UFC Vegas 9. Bartosz Fabiński i Andre Muniz stanęli twarzą w twarz (wideo)

Źródło artykułu:
Czy Tomasz Olejnik powinien jeszcze walczyć w Fame MMA?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)