Fame MMA 8. Bukmacherzy: Amadeusz "Ferrari" Roślik faworytem walki z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka
YouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka
zdjęcie autora artykułu

Podczas gali Fame MMA 8 spore emocje powinno zapewnić starcie Maksymiliana Wiewiórki z Amadeuszem Roślikiem w K-1. Bukmacherzy wskazali już faworyta.

Pomimo doświadczenia w mieszanych sztukach walki, w sobotę "Wiewiór" i "Ferrari" zmierzą się na zasadach K-1. Używać będą mogli tylko nóg i pięści.

Swój ostatni pojedynek Maksymilian Wiewiórka stoczył podczas wrześniowego Fame MMA 7. Po raz drugi skonfrontował się z Kamilem Hassanem i pokonał go przez decyzję po trzech rundach. Wcześniej bił się podczas trzeciej edycji. Wtedy również był lepszy "Hassiego" po trzech rundach.

Jego konkurentem będzie Amadeusz Roślik. "Ferrari" również walczył podczas siódmej edycji Fame MMA. Przegrał wtedy z Adrianem Polańskim przez dyskwalifikację.

ZOBACZ WIDEO: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Szef KSW odpowiada!

"Ferrari" w klatce freak-fightowej organizacji legitymuje się kiepskim bilansem. Dwukrotnie przegrywał z "Polakiem", pokonał go również Dawid Malczyński. Jedyny triumf ma na swoim koncie nad Sylwestrem Tkoczem.

Zdaniem bukmacherów faworytem starcia jest Roślik. Kurs na jego zwycięstwo wyniósł ok. 1.5. Szanse na triumf Wiewiórki analitycy wycenili po przeliczniku 2.3. Oznacza to, że przy stawce 100 złotych za triumf "Ferrariego" zarobi się 30 zł, a za "Wiewióra" 105 zł.

Gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę, 21 listopada, w łódzkim Hotelu Hilton. Dojdzie tam do dziesięciu pojedynków. W karcie walk znaleźli się między innymi Kacper Błoński, Marcin Dubiel, Marcin Najman i Kasjusz Życiński.

Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV. Początek o 19:30. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy na WP SportoweFakty.

Zobacz także: -> Fame MMA 8. Wyniki ważenia. Marcin Najman cięższy o ponad 10 kilogramów od "Don Kasja". Było gorąco! -> MMA. UFC. Anderson Silva zwolniony z organizacji. 45-latek wolnym zawodnikiem -> Fame MMA 8. Kto jest kim? Amadeusz "Ferrari" Roślik - największy bad boy gali

Źródło artykułu: