Fame MMA 8. Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka wróci do klatki. Obejrzyj jego poprzednią walkę [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: ring girl podczas gali FAME MMA
zdjęcie autora artykułu

Podczas sobotniego Fame MMA 8 dojdzie do pojedynku Maksymiliana Wiewiórki z Arkadiuszem "Ferrarim" Roślikiem na zasadach K-1. Organizacja przypomniała poprzednią walkę "Wiewióra".

Swój ostatni pojedynek Maksymilian Wiewiórka stoczył podczas wrześniowego Fame MMA 7. Po raz drugi skonfrontował się z Kamilem Hassanem (1-2) i pokonał go przez decyzję po trzech rundach.

Wiewiórka rozpoczął bardzo dynamicznie. Poprawił swoją stójkę względem wcześniejszych starć. Hassan musiał uważać nie tylko na parter swojego konkurenta. "Wiewiór" przeszedł do parteru, gdzie był z góry. "Hassi" największe spustoszenie wywołał po ciosach na wątrobę rywala.

Druga runda rozpoczęła się od skutecznej próby obalenia Wiewiórki. "Wiewiór" szukał skrętówki. "Hassi" się bronił, uciekł z tarapatów. Wiewiórka był z góry, ale niewiele robił.

Aby zwyciężyć, Hassan potrzebował nokautu. Przed trzecią rundą został jeszcze ukarany odjęciem punktu na kartach sędziowskich. Wiewiórka chciał obalić, w końcu mu się udało. Szukał duszenia trójkątnego. Przeleżał rundę na rywalu, wynik był formalnością. Sędziowie byli jednogłośni.

Teraz triumfator tamtego starcia zmierzy się w K-1. Jego konkurentem będzie doświadczony w freak-fightach Amadeusz Roślik. "Ferrari" również walczył podczas siódmej edycji Fame MMA. Przegrał wtedy z Adrianem Polańskim przez dyskwalifikację.

Obejrzyj walkę:

Gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę, 21 listopada, w łódzkim Hotelu Hilton. Dojdzie tam do dziesięciu pojedynków. W karcie walk znaleźli się między innymi Kacper Błoński, Marcin Dubiel, Marcin Najman i Kasjusz Życiński. Wydarzenie transmitowane będzie w systemie PPV. Początek o 19:30.

Zobacz także: -> Fame MMA. Don Kasjo i Marcin Najman będą walczyć o pas króla. "Nawet jak wygra, to go nie dostanie" -> Boks. Tymex Boxing Night 14. Burmistrz Szydłowca. Artur Ludew: Idziemy za ciosem i czekamy na dobry boks -> MMA. FEN 31. Znamy cenę PPV za galę. Osiem pojedynków w karcie walk

Źródło artykułu: