Kamil Stoch pokazał, jak odpoczywa od skoków. Wcale nie w swoim pałacu

Mogło by się wydawać, że wolny czas Kamil Stoch będzie spędzać wyłącznie w swojej cudownej posiadłości. Nic bardziej mylnego. Polski skoczek ujawnił, co robi, gdy nie ma zawodów.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Kamil Stoch Expa/Newspix.pl / EXPA/ JFK / Na zdjęciu: Kamil Stoch
Wygląda na to, że Kamil Stoch jest absolutnie uzależniony od skoków narciarskich. Reprezentant Polski wyjawił, że nawet czas wolny spędza w towarzystwie skoczni.

"Wolne od skoków spędzam... na skoczni. Z wizytą na treningu Evenementu Zakopane" - pisze Stoch na Instagramie.

Do tego wpisu załączył zdjęcie z ukochaną Ewą Bilan-Stoch. Oboje szczerze uśmiechają się do aparatu. Najwidoczniej wiele radości przynosi im wspólne spędzanie czasu.

"Cudowni, piękna para", "udanego weekendu dla was", "w pracy po pracy przed pracą", "jakie piękne małżeństwo" - możemy przeczytać w komentarzach.

Wychodzi zatem na to, że Stoch i jego żona nie spędzają czasu wolnego wyłącznie w swoim przepięknym domu w Zębie (więcej o pałacu mistrza tutaj >>>).

Kolejne zmagania z udziałem Stocha dopiero w czwartym tygodniu marca. Na 25 marca zaplanowano pierwszy z trzech konkursów indywidualnych w Planicy. Odbędzie się tam również konkurs drużynowy (więcej tutaj >>>).

ZOBACZ WIDEO: Adam Małysz o Piotrze Żyle. "On zaprzecza psychologii"


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany) (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×