Najprawdopodobniej jedno z lepszych zdjęć na Euro 2020. Musisz je zobaczyć

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Dmitry Lovetsky / Na zdjęciu: reprezentacja Rosji
PAP/EPA / Dmitry Lovetsky / Na zdjęciu: reprezentacja Rosji

Rosja nie miała żadnych argumentów w pierwszym meczu Euro 2020 przeciwko Belgii (0:3). Kadra Stanisława Czerczesowa mogła liczyć jednak na ogromne wsparcie fanów, nawet w ekwilibrystycznych warunkach - jak w przypadku rosyjskich baletnic.

W tym artykule dowiesz się o:

Rosjanie z pewnością bardzo szybko będą chcieli zapomnieć o pierwszym meczu na Euro 2020. Już w 10. minucie Romelu Lukaku wyprowadził Belgię na prowadzenie i praktycznie przez pełne 90 minut Belgowie kontrolowali boiskowe wydarzenia. Do przerwy Rosja przegrywała 0:2, a w samej końcówce rywalizacji Lukaku zdobył swoją drugą bramkę.

Mimo słabego występu rosyjski zespół mógł liczyć na ogromne wsparcie - nie tylko na trybunach w Sankt Petersburgu. W sobotę, w Teatrze Bolszoj, rosyjskie baletnice dawały kolejny występ, ale nie zapomniały o meczu kadry na Euro 2020. Wręcz przeciwnie - za kulisami oglądały poczynania piłkarzy i to w dość ekwilibrystycznych warunkach.

Media społecznościowe obiegło zdjęcie, na którym sześć baletnic obserwuje mecz Rosja - Belgia na małym ekranie smartfona. To się nazywa wsparcie, to się nazywa poświęcenie.

Rosjanie rozpoczęli Euro 2020 od wysokiej porażki, ale wciąż mają szansę na to, aby wyjść z grupy. W środę (16 czerwca) zmierzą się z Finlandią, a pięć dni później (21 czerwca) z Danią.

Czytaj także: - Znakomita passa reprezentacji Polski. Te liczby świadczą o obecnym pokoleniuNowe wieści ws. stanu zdrowia Eriksena. "Poczułem ulgę, gdy zobaczyłem go uśmiechniętego"