KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Fabian Drzyzga broni żonę przed hejterami. Wzruszające słowa

Monika Drzyzga kontynuuje swoją walkę z hejtem, który internauci wylewają na WAGs. Żona Fabiana Drzyzgi, naszego rozgrywającego siatkarskiej reprezentacji Polski, sama poczuła go na własnej skórze. Mąż stanął w jej obronie i "wyjaśnił" krytykujących.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Fabian i Monika Drzyzga Instagram / profil Fabiana Drzyzgi / Na zdjęciu: Fabian i Monika Drzyzga
"Dlaczego, ku..., nie oceniacie żon lekarzy? To my jesteśmy zawsze te głupie, lecące na hajs" - tymi słowami Monika Drzyzga rozpętała burzę.

Był to wielki sprzeciw wobec hejtu kierowanego w sieci pod adresem WAGs (termin używany w odniesieniu do żon i partnerek sportowców). Ona sama zresztą sama padła jego ofiarą.

Dzieje się tak najczęściej z powodu ich wyglądu lub zachowania. Ukochana siatkarza nie zgadza się również z tym, że internauci chcieliby wiedzieć niemal wszystko o życiu prywatnym zawodników.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: siatkarze grają nie tylko w Europie! Co za akcja

Sprawa ma swoją kontynuację, bowiem żona Fabiana Drzyzgi poszła za ciosem i kolejny raz zabrała głos w sprawie. "Tłumacząc się wolnością słowa, ludzie niszczą życie innych! Masz prawo do wyrażania swojej opinii, ale nie myl go z bezczelnością i chamstwem!" - napisała w mediach społecznościowych.

"Każda z nas jest wyjątkowa, inna, każda przechodzi swoją drogę inaczej i każda ma prawo do kreowania swojego szczęścia! Każdy człowiek ma do tego prawo, dopóki nie krzywdzi swoim zachowaniem drugiego! Mówię stanowcze NIE ocenianiu ludzi przez pryzmat wyglądu!" - dodała.

W jej obronie stanął oczywiście mąż. Rozgrywający reprezentacji Polski wyznał ile jej zawdzięcza i jak cudowną jest kobieta. Przyznał, że to ona postawiła go na nogi po nieudanych igrzyskach olimpijskich Tokio 2020.

"My po Tokio byliśmy psychicznym g***** i bez mojej żony, kobiety mojego życia, byłbym dalej! Ale mam to szczęście że, JĄ mam i w skrócie Moniko zasługujesz na złoto w każdym sezonie reprezentacyjnym oraz klubowym. Kocham Cię i bądź dalej tak wspaniałą osobą jaką jesteś!" - napisał pod wspólnym zdjęciem zamieszczonym na Instagramie.

Dodatkowo uderzył też w "marudzących" na "tylko" brąz w zakończonych w niedzielę mistrzostwach Europy. "Sezon reprezentacyjny zakończony. Srebro i brąz imprez drugiego szeregu w naszym mniemaniu, ale życzę każdej kadrze dwóch medali co rok. Nie ważne z jakiej imprezy!" - dodał.

Zobacz także:
Kobiety lubią brąz. Tak Fabian Drzyzga świętował medal mistrzostw Europy z żoną
"Rośliśmy z formą w tym turnieju". Fabian Drzyzga podsumował mistrzostwa

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (3)
 • sarenka 01 Zgłoś komentarz
  Uważam, że dopóki nie epatuje swoim wyglądem i zachowaniem na każdym kroku, może robić co tylko zechce ze swoim ciałem i wizerunkiem. Nic mi do tego. Bardziej irytujące są miernoty
  Czytaj całość
  przeciętnej urody podczepione np. pod naszych piłkarzy, których pełno we wszelkich mediach. Gotowymi pokazać swoje prywatne życie śliniącym się pojebom.
  • Wiesia K. Zgłoś komentarz
   Kobieta ma rację - i tyle.
   • yes Zgłoś komentarz
    Widzę, że SF uczestniczą w burzy w szklance wody, a nawet ją rozwijają. Nie chodzi o sport, lecz o zamieszanie w kolejnych zamieszczanych odcinkach. Będą pewnie następne, gdyż ona, on,
    Czytaj całość
    SF i inni chcący coś napisać/powiedzieć będą kontynuować temat. Nie zapadną przecież nagle w sen zimowy chociażby dlatego, że dzisiaj zaczęła się dopiero jesień kalendarzowa ;)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×