Fame MMA 11. Błyskawiczny triumf Arkadiusza Tańculi! "Aroy" rozbił Marcina Malczyńskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FAME MMA / Na zdjęciu: Arkadiusz Tańcula
Materiały prasowe / FAME MMA / Na zdjęciu: Arkadiusz Tańcula
zdjęcie autora artykułu

Arkadiusz Tańcula z kolejnym zwycięstwem w Fame MMA. "Aroy" już po 28 sekundach pokonał przez TKO byłego mistrza wagi średniej, Marcina Malczyńskiego.

"Aroy" w klatce zadebiutował we wrześniu 2019. Na gali Silesian MMA Challenge 2 wypunktował Dariusza Sierheja. Stamtąd trafił do Fame MMA. W marcowym debiucie pokonał na punkty bardziej doświadczonego i stawianego w roli faworyta Alana Kwiecińskiego.

Na Fame MMA 7 musiał uznać wyższość Pawła Tyburskiego. Podczas dziesiątej edycji, po prawdziwej wojnie, Arkadiusz Tańcula był lepszy od Mateusza Murańskiego.

Marcin Malczyński to były mistrz organizacji. Podczas Fame MMA 5 w świetnym stylu zadebiutował w MMA. W walce o pas wagi średniej pokonał przez decyzję Marka "AdBustera" Hoffmana. Na Fame MMA 9 w Łodzi jego przeciwnikiem został Jakub "Kubańczyk" Flas, z którym przegrał przez szybki nokaut.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: niecodzienny moment na sparingu Chalidowa! "Coś poszło nie tak"

Pojedynek zakończył się bardzo szybko, bo po 28 sekundach! Tańcula już w pierwszej rundzie posłał na deski Marcina Malczyńskiego. Najpierw trafił go w stójce, a później dokończył dzieła w parterze.

Gala Fame MMA 11 odbywa się w Gliwicach. Imprezę na żywo ogląda 12 tysięcy widzów zgromadzonych w tamtejszej Arenie.

W walce wieczoru zmierzą się gwiazdy europejskiej sceny sportów walki - Borys Mańkowski i Norman Parke. Wydarzenie transmitowane jest w PPV. Szczegółową relację przeprowadza serwis WP SportoweFakty.

Zobacz także: -> Głośny rewanż na gali Bellator 267 w Londynie. Ważenie było formalnością -> Fame MMA 11. Nic bardziej widowiskowego nie zobaczycie! Zapowiedź walki Mańkowski - Parke [WIDEO] -> Przeszła wielką metamorfozę. Gwiazda show TVN powalczy na Fame MMA 11

Źródło artykułu: