High League przypomniało historyczną walkę niskorosłych. Była nawałnica ciosów!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Jakub 'Carlito' Olewiński
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Jakub 'Carlito' Olewiński
zdjęcie autora artykułu

Podczas pierwszej gali High League, 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie, doszło do historycznej walki niskorosłych. Zmierzyli się Jakub "Carlito" Olewiński (0-1) i Maciej "Big Jack" Jarema (1-0). Starcie zakończyło się potężnymi uderzeniami!

Faworytem starcia niskorosłych był "Carlito", który wcześniej trenował boks. "Big Jack" rozpoczął jednak mocniej. Ostatecznie jednak obaj na pierwszą przerwę zeszli mocno obici.

W drugiej rundzie do przodu ruszył Maciej Jarema, który przyparł swojego rywala do siatki, po chwili sprowadzając go do pozycji bocznej. Rozpoczął nawałnicę ciosów, na którą Olewiński nie miał pomysłu. Po kilku sekundach sędzia, nie widząc obrony ze strony Jakuba Olewińskiego.

- Byłem pewny swojej wygranej, chciałem to wygrać i wygrałem - powiedział po walce "Big Jack", który wyraźnie nie zamierzał odpuścić nawet po wygranej swojemu rywalowi. - Myślałem, że umie trochę więcej tego boksu - skwitował po wszystkim.

W tej chwili nie wiadomo, kiedy odbędzie się druga edycja High League. Pewne jest jednak, że liga Malika Montany powróci do żywych.

Obejrzyj walkę:

Zobacz także: -> UFC 267. Tego przed walką Błachowicza dawno nie było. Chodzi o kursy bukmacherów -> UFC 267. Relaks z rodziną przy basenie. Zobacz kulisy pobytu Błachowicza w Abu Zabi [WIDEO] -> UFC 267: Jan Błachowicz - Glover Teixeira. Gdzie oglądać walkę? Kiedy odbędzie się gala?

ZOBACZ WIDEO: Rodzice Roberta Ruchały skradli show! Eksplozja radości podczas wywiadu

Źródło artykułu: