Niespodzianka w Meksyku. Zobacz, kogo spotkała Iga Świątek na lotnisku

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Daria Abramowicz/Piotr Sierzputowski / Na zdjęciu: Iga Świątek na lotnisku w Guadalajarze powitana przez meksykańskich muzyków
Instagram / Daria Abramowicz/Piotr Sierzputowski / Na zdjęciu: Iga Świątek na lotnisku w Guadalajarze powitana przez meksykańskich muzyków
zdjęcie autora artykułu

Iga Świątek jest już w Meksyku, gdzie w środę przystąpi do gry w turnieju WTA Finals. Na lotnisku w Guadalajarze czekała na nią niespodzianka. Pojawił się tam niezwykły komitet powitalny.

Wielkimi krokami zbliża się turniej WTA Finals, w którym pierwszy raz w karierze zagra Iga Świątek. Oprócz niej do rywalizacji przystąpią m.in. Karolina Pliskova, Aryna Sabalenka czy Anett Kontaveit. Z gry zrezygnowała natomiast liderka światowego rankingu Ashleigh Barty.

W tym roku rywalizacja odbędzie się w Guadalajarze (10-17 listopada). Zawodniczki powoli docierają do Meksyku, gdzie turniej przeprowadzony zostanie po raz pierwszy. Na miejscu zameldowała się już także Iga Świątek.

Po przybyciu na lotnisko na polską tenisistkę czekała duża niespodzianka. Po wyjściu z samolotu przy Polce pojawili się… mariachi. To tradycyjni meksykańscy muzycy, wykonujący m.in. muzykę ludową.

Powitanie tenisistki w Meksyku pokazali w mediach społecznościowych towarzyszący jej na miejscu trener Piotr Sierzputowski oraz psycholog Daria Abramowicz. Po reakcji Igi Świątek przyznać można, że niespodzianka przypadła jej do gustu.

Powitanie Igi Świątek na lotnisku
Powitanie Igi Świątek na lotnisku

Ostatnio Iga Świątek skupiała się nie tylko na grze. Zdecydowała się na wielki gest. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że wsparła dwie organizacje charytatywne kwotą 200 tys. złotych (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Czytaj także:Sesja wieczorna po myśli faworytów. Obrońca tytułu rozpoczął rywalizacjęNokaut w Pucharze Billie Jean King. Doskonała rehabilitacja Amerykanek

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Owczarz zaserwowała psu tort. Jaki? Dobrze się przypatrz

Źródło artykułu: