Fame MMA 12. Obejrzyj walkę Sylwester Wardęga vs Kacper "Blonsky" Błoński [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fame MMA / Sylwester Wardęga
Materiały prasowe / Fame MMA / Sylwester Wardęga
zdjęcie autora artykułu

Fame MMA przypomniało pojedynek Sylwestra Wardęgi (0-1) z Kacprem Błońskim (2-0). "Blonsky" ponownie do oktagonu wyjdzie podczas sobotniej gali w Trójmieście.

W tym pojedynku słynny Sylwester Wardęga dopiero zadebiutował w mieszanych sztukach walki, mimo że o pojedynku z jego udziałem mówiło się już od pierwszych edycji Fame MMA.

Jego konkurent, Kacper "Blonsky" Błoński Kacper "Blonsky" Błoński, również musiał zaczekać na debiut w Fame MMA. O jego debiucie mówiono już w październiku 2019 roku. Ostatecznie pierwszy pojedynek stoczył podczas listopadowego Fame MMA 8, gdzie zmierzył się z Marcinem Dubielem.

Pojedynek rozpoczął się od mocnych uderzeń! Błoński chciał posłać na deski Wardęgę. Ten szukał klinczu i obaleń. Jednocześnie padały kolejne ciosy w stójce. "Blonsky" okazał się jednak lepszy w parterze i poddał konkurenta duszeniem zza pleców! Youtuber leżał na macie nieprzytomny, sędzia musiał przerwać walkę.

Błoński wystąpi na Fame MMA 12, a jego rywalem będzie Mateusz "Matt Fit Lovers" Janusz.

Zobacz walkę:

Gala Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie. Pojedynek Marcina Wrzoska z Kasjuszem Życińskim będzie główną walką wieczoru. Poza tym w karcie zestawień są Marta Rentel, Kamila "Zusje" Smogulecka, Krzysztof Radzikowski czy Piotr "Bestia" Piechowiak. Impreza transmitowana będzie w PPV.

Zobacz także: -> Spięcie przed Fame MMA. Dziewczyna Szpilki nie oszczędzała rywalki -> Ojciec zamiast syna! Sensacyjna roszada w Fame MMA -> Najman zdjął koszulkę i pochwalił się nowym cackiem. "Ale z pana gangster"

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut w Moskwie. Pierwszy cios widać dopiero na powtórce

Źródło artykułu: