Fame MMA 12. Bukmacherzy: Piotr "Bestia" Piechowiak pokona Krzysztofa Radzikowskiego

W jednej z ciekawszych walk gali Fame MMA 12 w trójmiejskiej Ergo Arenie Piotr "Bestia" Piechowiak (2-0) zmierzy się z Krzysztofem "Radzikiem" Radzikowskim (0-0). Bukmacherzy wskazali faworyta.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Krzysztof Radzikowski Instagram / krzysztofradzikowski / Krzysztof Radzikowski
Będzie to pojedynek byłych strongmanów, którzy słyną ze swojej potężnej budowy ciała. Z zawodów bardziej znany jest Krzysztof Radzikowski, który w starciu z "Bestią" dopiero zadebiutuje w MMA.

Piotr Piechowiak ma za sobą już dwie walki. Pokonywał nokautem Marcina Najmana oraz poddaniem Piotra Szeligę. Dobrze się prezentował i stał się cennym wzmocnieniem wagi ciężkiej organizacji.

Doświadczenie "Bestii" dla bukmacherów jest kluczowe. Kurs na triumf Piechowiaka to ok. 1.6, natomiast w przypadku "Radzika" wskaźnik wynosi 2.1.

Gala Fame MMA 12 rozpocznie się o 20:00. Pojedynek Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą będzie główną walką wieczoru. Poza tym w karcie zestawień są Marta Rentel, Kamila "Zusje" Smogulecka, Krzysztof Radzikowski czy Piotr "Bestia" Piechowiak. Impreza transmitowana będzie w PPV.

Zobacz także:
-> Spięcie przed Fame MMA. Dziewczyna Szpilki nie oszczędzała rywalki
-> Ojciec zamiast syna! Sensacyjna roszada w Fame MMA
-> Najman zdjął koszulkę i pochwalił się nowym cackiem. "Ale z pana gangster"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: olbrzymie święto na ulicach! Te obrazki robią wrażenie
Czy zgadzasz się z kursami bukmacherskimi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×