Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Piękna fitnesska odpadła z show TVN. Na tym poległa

Byli typowani do zwycięstwa, ale Wiktoria Gąsior i jej programowy partner Miłosz pożegnali się z Hotelem Paradise, emitowanym na TVN 7, już w pierwszym dniu tygodnia finałowego. Fani nie spodziewali się, że para nie upora się akurat z takim zadaniem.

Wiktoria Gąsior Instagram / hotelparadise.tvn7 / Na zdjęciu: Wiktoria Gąsior
Dobiega końca IV edycja Hotelu Paradise, emitowanego w stacji TVN 7. Show było kręcone na Zanzibarze. Uczestniczyli tworzyli pary, których celem było "przetrwanie" każdego rajskiego rozdania i dotarcie aż do samego finału.

Najlepsza para stanie na ścieżce lojalności, w której będzie mogła wybrać: miłość czy pieniądze. Finaliści będą trzymać w rękach złotą kulę i chodzić po specjalnej planszy.

Jeśli żaden z nich nie rozbije kuli aż do 100 tys., wówczas para zabiera kwotę i dzieli się nią. Kobieta albo mężczyzna wcześniej mogą rozbić jednak kulę na kwocie od 10 do 100 tys. złotych. Jeśli któreś z nich to zrobi, to całą kwotę zabiera dla siebie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: fatalny karambol w Makao
Próbie miłość czy pieniądze na pewno nie zostaną poddani już Wiktoria Gąsior oraz jej programowy partner Miłosz. Ich związek przetrwał wiele trudnych chwil w programie.

Wydawało się, że wszystko co najgorsze mają za sobą i dla wielu fanów Hotelu Paradise byli faworytami do końcowego triumfu. Dość niespodziewanie odpadli jednak we wtorkowy wieczór, w pierwszym dniu finałowego tygodnia programu.

Z czym nie poradzili sobie Wiktoria oraz Miłosz? Para poległa na zadaniu ułożenia z rozsypanych liter słowa "igrzyska". Fitnesska i jej partner nie byli w stanie odgadnąć, że chodzi właśnie o to słowo.

Oprócz nich z zadaniem nie poradziła sobie jeszcze jedna para: Inga oraz Janek. Tyle tylko, że w tym zadaniu były jeszcze inne ćwiczenia sprawnościowe. Inga i Janek wykonali je szybciej i dlatego to Miłosz oraz Wiktoria Gąsior musieli pożegnać się z programem.

Tak z programem pożegnała się Wiktoria Gąsior oraz Miłosz:

Czytaj także:
"Silikonu w sobie nie mam". 52-letnia Polka wygląda zjawiskowo!
Ta wiadomość wywołała poruszenie. Sławna fitnesska oświadczyła się dziewczynie

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×