Ależ one się różnią! Lewandowska pokazała zdjęcia z córkami

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/annalewandowskahpba/ / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Instagram / instagram.com/annalewandowskahpba/ / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
zdjęcie autora artykułu

Anna Lewandowska po niedawnym pobycie na Majorce szybko zabrała się do pracy. Wróciła do treningów, a razem z nią... jedna z córek. Żona napastnika Bayernu Monachium wszystko pokazała w sieci.

W tym artykule dowiesz się o:

Rodzina Lewandowskich nie spędziła w tym roku świąt wielkanocnych razem. Robert z racji obowiązków w Bayernie Monachium musiał zostać w Niemczech. Z kolei jego żona Anna oraz córki Klara i Laura przebywały na Majorce. Partnerka jednego z najlepszych piłkarzy na świecie publikowała na Instagramie wiele zdjęć z wyjazdu do Hiszpanii.

Teraz Anna Lewandowska pokazała z kolei, co lubią robić jej córki. Okazuje się, że ich zainteresowania są zgoła odmienne. Wybór padł bowiem na lalki oraz na sport.

Zdjęcia na Instastories, które wykonała Lewandowska przykuwają uwagę. Na jednym z nich widzimy, że Anna znajduje się na sali treningowej wraz z Klarą. Obie mają założone rękawice bokserskie.

ZOBACZ WIDEO: "Królowa jest jedna". Wystarczyło, że wrzuciła to zdjęcie

Być może to znak, że jedna z córek pójdzie w ślady rodziców i w przyszłości również aktywnie będzie uprawiać sport? Na pewno jej poczynania będzie śledzić wiele osób.

Teraz zapewne wszystkie dziewczyny będą z uwagą przyglądać się głowie rodziny. W sobotę bowiem Robert Lewandowski i jego Bayern Monachium zagra w hitowym meczu ligi niemieckiej z Borussią Dortmund.

Czytaj także: Chłopiec płakał. Nagle podszedł do niego Wojciech Szczęsny

Źródło artykułu: