Gwiazdor Fame MMA pokazał się po treningu. Internauci natychmiast wyłapali jeden szczegół

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / krzysztofradzikowski / Na zdjęciu: Krzysztof Radzikowski
Instagram / krzysztofradzikowski / Na zdjęciu: Krzysztof Radzikowski
zdjęcie autora artykułu

Krzysztof Radzikowski nie oszczędza się na treningach, a efekty są imponujące. Internauci nie mogli się nachwalić bicepsu gwiazdy Fame MMA na jednym z jego najnowszych zdjęć w mediach społecznościowych.

W tym artykule dowiesz się o:

W przeszłości zachwycał w zawodach strongman. Krzysztof Radzikowski jest m.in. wicemistrzem Polski i wicemistrzem Europy w tej dyscyplinie sportu. Obecnie Polak skupia się jednak na innych zmaganiach i zaczął swoją karierę w sportach walki.

W listopadzie ubiegłego roku Radzikowski zadebiutował w oktagonie na gali Fame MMA 12. Debiut nie wypadł okazale. Były strongman walczył dzielnie, ale przegrał z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem na punkty.

Ta porażka nie przekreśliła jednak kariery Radzikowskiego w sportach walki. Najprawdopodobniej, jesienią tego roku, 40-latek wróci do oktagonu. O formę fizyczną byłego strongmana już teraz jego kibice nie muszą się martwić, co będzie można obaczyć na dole tekstu.

Po jednym z treningów Radzikowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym w oczy rzuca się imponujący biceps sportowca. "Kowadło w łapie", "Moc jest", "Ale byk" - pisali internauci, zachwyceni muskulaturą gwiazdora Fame MMA.

Czytaj także: Nie tylko imponujące bicepsy. "Sześciopak" Burneiki zachwyca Robert Burneika robił rzeźbę. Natychmiast zareagowała jego żona

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"

Źródło artykułu:
Komentarze (0)