Bajeczne wakacje Nowackiej. Medalistka olimpijska wypoczywa na Bali

Podczas wakacji na indonezyjskiej wyspie trzecia zawodniczka igrzysk w Rio w pięcioboju nowoczesnym spełnia swoje najskrytsze marzenia. Zobacz zdjęcia, które zapierają dech w piersiach.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski


Brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro Oktawia Nowacka wypoczywa na wakacjach na wyspie Bali.

25-letniej sportsmence towarzyszy jej partner Krzysztof Kuruć. Ukochany naszej medalistki z Rio jest byłym pięcioboistą, który obecnie zajmuje się fotografią.

- Są piękne plaże, rafy koralowe, spokój i bardzo mało ludzi - napisała sportsmenka w komentarzu do zdjęcia zamieszczonego na Facebooku.

Pięcioboistka urodzona w Starogardzie Gdańskim na bieżąco prowadzi blog z długo wyczekiwanej przez siebie podróży. Na jej facebookowym profilu można też znaleźć świetne fotografie z pobytu pary w Indonezji.

- Spełniłam swoje marzenie o pływaniu w morzu pełnym raf i kolorowych rybek - podpisała kolejną fotkę z Bali utytułowana zawodniczka klubu CWKS Legia Warszawa.

Na kolejnych stronach zobaczycie zdjęcia, które zapierają dech w piersiach.

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • yes Zgłoś komentarz
  Kiedyś partner kojarzył się z (amerykańską) policją.
  • Miroslaw Pers Zgłoś komentarz
   Najpierw jeszcze raz gratulacje Jak najbardziej zasluzone Wakacje! Bylem na Bali. Planowany wylot chyba 25 wrzesnia.11 zamach na WTC No i co lecimy.Czym lecimy Indonezyjskimi liniami.Lecimy!
   Czytaj całość
   Pani wie o tym,ze Indonezja jest najliczniejszym muzumanskim krajem na Swiecie Bali jest enklawa gdzie kroluja smoki i hinduizm.Jak zwykle samochod z kierowca.I jazda.Bali jest przereklamowane. Na Nastepne zasluZone wakacje niech Panstwo leca do Tajlandii.Fantastyczne jedzenie (na Bali kicha ,nie umywa sie nawet w 20%) I niech Panstwo omijaja Singapur.Nudne miasto To troche wspomnien M
   • teknokiller Zgłoś komentarz
    Za piękny szczery uśmiech na parkurze kilkaset metrów przed finałową metą ,należy się jak psu micha. Jeszcze raz dziękujemy.To my Polacy!!! ...i nie narzekajmy już na e PIS ko Pat ani
    Czytaj całość
    PO mazańców .Nasz los w naszych nogach lub ,,ręcach".