"Xayoo" zmiażdżył rywala w pojedynku streamerów. "The Nitrozyniak" wróci przed komputer?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Marcin Majkut
Instagram / / Na zdjęciu: Marcin Majkut
zdjęcie autora artykułu

Wiele osób dziwiło się, że Marcin "Xayoo" Majkut jest pewny siebie przed debiutem na Fame MMA 14. Ten jednak pokazał, że to miało poparcie w umiejętnościach. Gwiazda Twitcha wręcz zmiażdżyła Sergiusza "The Nitrozyniaka" Górskiego.

To starcie, które wzbudzało różne emocje wśród fanów. Z jednej strony Sergiusz "The Nitrozyniak" Górski i Marcin "Xayoo" Majkut to czołowi twórcy internetowi w Polsce. Obaj mają za sobą prawdziwe rzesze fanów. Działają na innych platformach, dlatego też mówiło się, że to pojedynek Youtube'a z Twitchem.

Z drugiej strony "The Nitrozyniak" przystępował do tej walki zaraz po kompromitującym występie na Fame MMA 13 (więcej TUTAJ). Natomiast "Xayoo" imponował formą fizyczną oraz biła od niego wielka pewność siebie. Zresztą wielokrotnie powtarzał, że nie wyobraża sobie innego rozwiązania niż szybkie nokaut na Górskim (więcej TUTAJ).

Niespodziewanie to "The Nitrozyniak" zdecydował się zaatakować rywala. Jego prawy sierpowy nawet doszedł głowy rywala. To jednak tylko rozjuszyło "Xayoo", który rzucił się na rywala i trafił go idealnie kolanem w głowę. Górski padł jak rażony prądem i był liczony. Co prawda jeszcze wstał, ale 30 sekund później znów był liczony - jeszcze udało mu się wstać. Walka jednak już nie trwałą długo... "The Nitrozyniak" położył się na macie praktycznie bez ciosu i sędzia zakończył pojedynek.

To był co-main event gali Fame MMA 14. W main evencie gali rozgrywanej na krakowskiej Tauron Arenie zmierzą się Tomasz "Gimper" Działowy oraz Mateusz "Tromba" Trąbka.

Zobacz także: Tromba niesamowicie pewny siebie przed debiutem Zobacz także: Pokazali kompromitujące zdjęcie matki Murańskiego

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"

Źródło artykułu:
Komentarze (0)