Pokazali kompromitujące zdjęcia matki Murańskiego. Jest komentarz rodziny

Starcie Alana Kwiecińskiego z Mateuszem Murańskim na Fame MMA 14 przechodzi na coraz wyższy poziom. Tym razem w całą sprawę została wmieszana matka "Młodego Murana", która zdaniem "Alanika" kompromituje się w mediach społecznościowych.

Artur Babicz
Artur Babicz
Alan Kwieciński pokazał kompromitujące zdjęcia mamy Mateusz Murańskiego YouTube / Alan Kwieciński pokazał kompromitujące zdjęcia mamy Mateusz Murańskiego
Konflikt pomiędzy Mateuszem Murańskim a Alanem Kwiecińskim nabiera coraz bardziej na sile. Było już wypominanie błędów przeszłości, potem była bójka podczas programu "Face2Face" (więcej TUTAJ), a ostatnio było bardzo ostro na ostatniej konferencji przed Fame MMA 14 (więcej TUTAJ). To jednak nie wszystko.

Z czasem obie strony zaczęły coraz bardziej atakować swoje rodziny. "Alanik" regularnie wspominał o ojcu Mateusza Murańskiego - Jacku. Padła nawet propozycja walki z nimi dwoma na jej gali, ale ostatecznie federacja Fame MMA nie zgodziła się na takie rozwiązanie (więcej TUTAJ).

"Młody Muran" w odwecie zaatakował matkę Kwiecińskiego, czego ten już nie mógł wytrzymać. Dlatego przygotował swoją zemstę, którą zaprezentował podczas ceremonii ważenia.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: skandynawska wyprawa Kowalczyk

- Moja mama już dawno odpoczywa na górze i szkoda, że ktoś zakłóca jej spokój. Moi drodzy, mnie może nie miał kto wychować... ale zobacz kto wychował ciebie. Mi by było wstyd - mówił Alan Kwieciński rozdając wydrukowane zdjęcia roznegliżowanej Joanny Murańskiej.

W ten sposób chciał on pokazać jakie zdjęcia zamieszcza dojrzała kobieta w mediach społecznościowych. To jednak nie wzruszyło Mateuszem Murańskim. Nawet więcej, zaczął się śmiać z tych wydrukowanych zdjęć.

- Myślałem, że masz coś mocniejszego - mówił "Młody Muran".

W podobnym tonie skomentował to również Jacek Murański. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał, że nawet musi "Alanikowi" za to podziękować.

- Jestem dumny z tego, że mam taką piękną małżonkę - mówił o tych zdjęciach "Stary Muran". - Po prostu przydatny głupek. Za darmo wypromował media społecznościowe mojej żony. To będzie kolejny argument w negocjacjach z organizacjami freak fightowymi przed jej debiutem - podsumował Jacek Murański.

Walka Mateusza Murańskiego z Alanem Kwiecińskim odbędzie się w sobotę, 14 maja, na Fame MMA 14. Wydarzeniem wieczoru tej gali będzie starcie "Gimpera" z "Trombą". Ponadto, w oktagonie zobaczymy m.in. Weronikę Jaroniewską, Agatę Fąk, Mariusza Słońskiego czy Adama Josefa.

Zobacz także: Zachwyty nad kartą walk Fame MMA 14 Zobacz także: Impreza na media treningu przed Fame MMA 14

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×