"Popek" zawalczy na gołe pięści! Znamy szczegóły

Budzący duże zainteresowanie jak również kontrowersje Paweł "Popek" Mikołajuw został ogłoszony nowym zawodnikiem organizacji GROMDA. Raper, mający za sobą przeszłość w KSW i Fame MMA, zawalczy na gołe pięści.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Popek Instagram / popek_oficjalnie / Na zdjęciu: Popek
Według informacji, które w mediach społecznościowych przekazała GROMDA, Paweł Mikołajuw zaprezentuje się kibicom już 10 czerwca na gali GROMDA 9.

Dotychczas w sportach walki 43-latek dał poznać się z walk dla Konfrontacji Sztuk Walki, a ostatnio w Fame MMA. W największej organizacji polskiego MMA pokonał jedynie Roberta Burneikę, a musiał uznać wyższość Mariusza Pudzianowskiego, Tomasza Oświecińskiego i Erko Juna.

Z kolei w najprężniej działającej organizacji typu freak fight w Europie stoczył dotąd dwa pojedynki. W debiucie, we wrześniu 2020 roku, szybko poddał Damian Zduńczyka, a w marcu tego roku z powodu kontuzji ręki przegrał w pierwszej rundzie z Normanem Parkiem.

Występ na GROMDA 9 będzie pierwszym, oficjalnym pojedynkiem "Popka" na w formule walk na gołe pięści. Transmisja z wydarzenia jedynie w systemie PPV.

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW
Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×