"Jesteście takimi frajerami". Zwyzywał swoich szefów na żywo

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube /  / Na zdjęciu: Wojciech Gola i Michał Baron
YouTube / / Na zdjęciu: Wojciech Gola i Michał Baron
zdjęcie autora artykułu

Podczas drugiej konferencji przed Fame MMA 15 doszło do zdarzenia, które nigdy wcześniej nie miało miejsca. Mikołaj "Konopskyy" Tylko w ostrych słowach powiedział włodarzom Fame MMA wprost, co o nich myśli. Ich zdziwienie przeszło do historii.

Druga konferencja przed Fame MMA 15 przebiegała w standardowym stylu. Było trochę dymów, ale przeważały spokojne wypowiedzi kolejnych to zawodników. Wszystko jednak zmieniło się w ostatnim panelu. Zadziała się tam rzecz przełomowa.

Prowadzący poruszyli kwestię walki Marcina 'Xayoo' Majkuta z Mikołajem Tylko. Streamer w mediach społecznościowych mocno zaczepił "Konopskyy'ego". Po kilku godzinach ten materiał jednak zniknął. Jak się okazuje, wszystko za sprawą zawodnika, który poczuł się urażony.

Najbardziej dziwi jednak forma, w jakiej tę sprawę załatwił Mikołaj Tylko. Wprost on powiedział, co myśli o poszczególnych działaniach federacji Fame MMA.

ZOBACZ WIDEO: Radosław Paczuski znokautował Jasona Radcliffe'a. "Spełniłem swój cel"

- Jak w tej federacji niczego nie da się załatwić z perspektywy zawodnika, tylko trzeba straszyć, że się nie przyjedzie na konferencję, to tak zrobiłem - tłumaczył "Konopskyy".

To nie wszystko. Wojciech Gola szybko zareagował i próbował tłumaczyć federację. "Konopskyy" jednak nie dawał za wygraną i zdecydował się na mocne słowa.

- Z waszej strony nie było żadnej reakcji na moje prośby. Jesteście takimi frajerami, że wystarczy was postraszyć, że się nie przyjedzie gdzieś i to zadziałało - dodał Mikołaj Tylko.

Te słowa mocno dotknęły Wojciecha Golę oraz Michała "Boxdela" Barona. Na początku obaj nie wiedzieli, co mają zrobić. Po chwili pierwszy z nich zdecydował się krótko odpowiedzieć.

- Za dużo sobie pozwalasz. Frajerem to możesz siebie nazywać - mówił wyraźnie poirytowany Gola.

Później jeszcze obie strony wyjaśniały ten konflikt. "Konopskyy" poczuł się wyraźnie urażony tym, że federacja pozwoliła jego rywalowi uderzyć w jego matkę, dlatego ten podjął tak drastyczne i zdecydowane kroki. Zobaczymy, czy sama federacja nie wyciągnie wobec niego jakichkolwiek konsekwencji w związku z jego słowami.

Fame MMA 15 odbędzie się w piątek, 26 sierpnia. W walce wieczoru zmierzą się Marta Linkiewicz oraz Aniela "Lil Masti" Bogusz. Natomiast poza tym będzie można zobaczyć m.in. Marcina "Xayoo" Majkuta, Filipa Zabielskiego czy Jacka Murańskiego.

Zobacz także: Dojdzie do kolejnej walki kobiety z mężczyzną? Zobacz także: Ambitny plan gwiazdy Fame MMA

Źródło artykułu:
Czy Fame MMA powinno ukarać Mikołaja Tylko?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)