Sensacyjne informacje ws. Joanny Jędrzejczyk. "Tak"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / joannajedrzejczyk / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
Instagram / joannajedrzejczyk / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
zdjęcie autora artykułu

Joanna Jędrzejczyk nie tak dawno temu zakończyła profesjonalną karierę w UFC. Okazuje się jednak, że niedługo naszą mistrzynię możemy zobaczyć w KSW.

W tym artykule dowiesz się o:

Joanna Jędrzejczyk to z pewnością jedna z najwybitniejszych polskich sportsmenek w historii. Jej sukcesy niosły się bardzo szerokim echem po całym świecie. Przez całą karierę walczyła i osiągała dobre rezultaty w UFC.

W swojej przygodzie z tym sportem stoczyła łącznie 21 walk. 16 z nich wygrała. Ostatnia miała miejsce w czerwcu, kiedy to rywalką Polki była Chinka Weili Zhang. Jędrzejczyk przegrała i zakończyła profesjonalną karierę.

Okazuje się, że nie musi to być jednak dla Jędrzejczyk koniec przygody ze sportami walki. Pojawiły się plotki, jakoby Polka miała walczyć w polskiej federacji KSW, która znana jest w całym sportowym świecie.

Te poniekąd potwierdził Martin Lewandowski, jeden ze współwłaścicieli KSW w wywiadzie dla TVP Sport. Na pytanie Patryka Prokulskiego "Czy KSW ma pomysł, by skusić Jędrzejczyk na pożegnalną walkę?", odpowiedział krótko "Tak".

Zobacz także: Uderzył żonę w twarz. Nagranie już krąży po sieci Zobacz także: Pacquiao związał się z organizacją MMA

ZOBACZ WIDEO: KSW chce takiej walki Chalidowa. Szef organizacji rzuca pomysł!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty