Zobacz, kto walczy na High League 6! Pełna karta walk. Czy będzie Marcin Najman?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Marcin Najman
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Marcin Najman
zdjęcie autora artykułu

Organizatorzy High League 6 przygotowali bardzo interesującą kartę walk. Z jednej strony będziemy świadkami pojedynków influencerów, a z drugiej nie zabraknie sportowych batalii. Zobacz, kto walczy na najbliższej gali.

Nie ma wątpliwości, że najbardziej medialną walką High League 6 jest pojedynek Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. Będzie to rewanż za starcie w październiku minionego roku. Wówczas prezes Fight Exclusive Night uporał się z "El Testosteronem" w niespełna 20 sekund. Wojownik z Częstochowy przekonuje, iż był to tzw. lucky punch, a w sobotę, 18 marca, zobaczymy inne oblicze tego pojedynku.

Fani sportowych emocji z pewnością zwrócą uwagę na walki z udziałem rodziny Załęckich. Młodszy z rodu - Denis - w boksie w małych rękawicach podejmie Pawła Tyburskiego. "Księżniczka" od dawna zabiega o poważne starcie i wydaje się, że pojedynek z Załęckim to szansa na zweryfikowanie umiejętności.

Weryfikacja nastąpi również w walce Dawida Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem. Pierwszy z nich, mimo zaawansowanego wieku, dopiero w minionym roku zadebiutował w klatce. Okazało się, że wychodzi mu to doskonale, ponieważ w wielkim stylu pokonał Alana Kwiecińskiego oraz Vaso Bakocevicia. Teraz jednak zmierzy się ze słynnym "Don Diego", który był mistrzem świata w kick-boxingu oraz mistrzem organizacji walk na gołe pięści "GROMDA".

Sportowych wrażeń nie powinno zabraknąć również w przypadku starcia Konrada Karwata z Denis Labryga. Pierwszy z nich to były strongman, który bardzo dobrze obecnie spisuje się we freak fightach. Szybko uporał się z ostatnimi rywalami i teraz nastąpi weryfikacja jego umiejętności, bowiem zmierzy się z gwiazdą walk na gołe pięści.

Karta walk High League 6: Main event: Jarosław "PashaBiceps" Jarząbkowski - Marcin Dubiel co-main event: Lexy Chaplin - Paulina Hornik Denis Załęcki - Paweł Tyburski (boks w małych rękawicach) Konrad Karwat - Denis Labryga Marcin Najman - Paweł Jóźwiak Dawid Załęcki - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn (K-1 w małych rękawicach) Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak - Michał Cichy Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk - Kacper "Ludwiczek" Bociański Mateusz "Haribo" Gąsiewski - Roger Salla

Zobacz także: Najman wspomina Murańskiego Zobacz także: Film z Adamkiem niesie się po sieci

ZOBACZ WIDEO: Niesamowity bój o pas. Cezary Oleksiejczuk skomentował walkę z Mansurem Abdurzakowem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty