Gwiazda Fame MMA postradała zmysły? On to naprawdę powiedział

Amadeusz Roślik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskich freak fightów. Chociaż jego umiejętności są mocno amatorskie, to nieustannie ma wielkie ambicje. Tym razem jednak nieco przesadził, bowiem zaczął wzywać do walki wielkie marki.

Artur Babicz
Artur Babicz
Amadeusz Roślik wyzywa do walki światowe gwiazdy YouTube / Amadeusz Roślik wyzywa do walki światowe gwiazdy
Droga Amadeusza Roślika do bycia gwiazdą freak fightów jest imponująca. Większość uczestników tego typu pojedynków jest influencerami. On natomiast znany jest jedynie z udziału w walkach i show podczas konferencji zapowiadających gale.

To pozwoliło mu niedawno walczyć w main evencie Fame MMA 17. Wówczas zmierzył się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem, z którym przegrał po niezwykle dramatycznej batalii (więcej TUTAJ). Natomiast już w sobotę, 20 maja, wystąpi w double main evencie na Fame MMA 18.

Ta nietypowa walka wieczoru ma oznaczać, iż planuje on wyjść do dwóch rywali jeden po drugim. Najpierw zmierzy się z Kacprem Błońskim, a chwile później stanie do Marcina Dubiela. To pokazuje duże ambicje Roślika. Jednakże nieprawdopodobnie brzmi to, co zapowiadał podczas czwartkowej konferencji.

ZOBACZ WIDEO: Wzruszony Sebastian Przybysz. Pokazał, co dostał na gali KSW

- Pompujecie tego kon***a, ale postawiliście na złego konia. To ja jestem największą gwiazdą tej federacji. Najpierw zrobię jedna dz***ę, potem drugą - mówił Amadeusz Roślik w kierunku włodarzy Fame MMA. - Potem wylecę sobie po Floyda Mayweathera Jr i Jake'a Paula. Lecę ku**a po wszystkich! - zapowiadał "Ferrari".

Pomysły z obiema walkami wydają się być nierealne. Pierwszy z nich to jeden z najlepszych pięściarzy w historii, który od lat jest na emeryturze i jedynie od czasu do czasu pokazuje się w pojedynkach pokazowych. Natomiast Jake Paul to najlepszy obecnie freak fighter na świecie oraz jeden z najpopularniejszych influencerów na świecie. Walka zarówno z jednym, jak i drugim oznaczałaby dziesiątki milionów dolarów w puli.

Gala Fame MMA 18 odbędzie się w sobotę, 20 maja. Oprócz wspomnianych już zawodników, zmierzą się na niej m.in. Marta Linkiewicz, Ewa Brodnicka, Michał Pasternak czy Piotr Szeliga.

Zobacz także: Adamek przestraszył się Najmana?
Zobacz także: Pudzianowski nie lekceważy Szpilki

Czy Amadeusz Roślik kiedykolwiek zmierzy się z Jakem Paulem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×