Najman usłyszał wypowiedź Fonfary. Momentalnie się zagotował (WIDEO)

5 sierpnia 2023 roku na gali Clout MMA 1 dojdzie do walki Andrzej Fonfara - Marcin Najman. Na nieco ponad tydzień przed nią przeprowadzono program "Roast" z udziałem obu zawodników. Częstochowianin zagotował się po wypowiedzi rywala.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Marcin Najman YouTube / Clout MMA / Na zdjęciu: Marcin Najman
Wielkimi krokami zbliża się premierowa gala organizacji Clout MMA, której twarzami są Sławomir Peszko oraz Lexy Chaplin. To właśnie na niej dojdzie do hitowego starcia dwóch byłych zawodowych bokserów, a mianowicie Andrzeja Fonfary i Marcina Najmana.

Dla pierwszego z wymienionych będzie to debiut w MMA. I już w pierwszej walce przyjdzie mu mierzyć się z rywalem, który mimo sporej ilości pojedynków, odbierany jest jako człowiek od przegrywania.

W piątek, 28 lipca miał miejsce program "Roast", który transmitowany był na oficjalnym kanale federacji na Youtube. Tym razem wzięli w nim udział Fonfara i Najman, których pojedynek będzie walką wieczoru.

ZOBACZ WIDEO: Mówi, dlaczego ogromnie stresował się przed walką z Niemcem na KSW

Prowadzący Mateusz Kaniowski w pewnym momencie zdecydował się zacytować słowa Fonfary na temat Najmana. Następnie zapytał, czy ten nadal ma takie samo zdanie o swoim rywalu.

- Popatrz na samą posturę. Ma 45 lat i brzuch jak baba w ciąży. Easy job (łatwa robota - tłum.), pokaże mu gdzie jego miejsce - brzmiała wypowiedź Fonfary o przeciwniku.

Gdy słowa te usłyszał Najman, to momentalnie wstał, by pokazać swoją sylwetkę. Mało tego, chwilę później zdecydował się zdjąć koszulkę, by udowodnić, że nie ma "brzucha jak baba w ciąży". Wcześniej chwalił się on, że obecnie waży 108 kilogramów, co według jego słów ostatni raz miało miejsce z siedem lub osiem lat temu.

Gala Clout MMA 1 odbędzie się 5 sierpnia 2023 roku. Weźmie w niej udział także m.in. Tomasz Hajto, który będzie walczył ze Zbigniewem Bartmanem.

Przeczytaj także:
Tak szykuje się na Najmana. Nauczył się "paru myczków"
Będzie walczył z Marcinem Najmanem. Powiedział, co o nim sądzi

Kto wygra tę walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×