Dobra informacja dla polskich kibiców! Wiemy kto pokaże walkę Masternak vs. Billam-Smith

Już 10 grudnia Mateusz Masternak (47-5, 31 KO) stanie do walki tytułu mistrza świata WBO w wadze cruiser. Rywalem Polaka będzie utalentowany Brytyjczyk - Chris Billam-Smith (18-1, 12 KO). Wiadomo, która polska telewizja pokaże ten pojedynek.

Artur Babicz
Artur Babicz
Mateusz Masternak Agencja Gazeta / Lukasz Krajewski / Na zdjęciu: Mateusz Masternak
Mateusz Masternak, który przez lata budował swoją pozycję w światowym boksie, teraz stanie przed szansą udowodnienia swojej klasy na najwyższym poziomie. Walka z Chrisem Billamem-Smithem będzie nie tylko testem umiejętności i wytrzymałości polskiego pięściarza, ale również okazją do pokazania się szerszej publiczności międzynarodowej.

Transmisja tego emocjonującego wydarzenia w Bournemouth będzie dostępna dla polskich kibiców na kanale TVP Sport, rozpoczynając się o godzinie 19:00. To nie lada gratka dla miłośników boksu, którzy będą mogli śledzić losy Masternaka w drodze po tytuł mistrza świata. W Wielkiej Brytanii ten pojedynek pokaże Sky Sports, a w USA będzie można go śledzić na platformie Peacock.

Przed Masternakiem stoi nie tylko szansa na zdobycie prestiżowego tytułu, ale również okazja do zapisania się złotymi zgłoskami w historii polskiego boksu. Czy polski pięściarz pokona przeszkody i wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Odpowiedź poznamy już 10 grudnia. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia, które może przynieść polskiemu boksowi kolejny tytuł mistrzowski.

Jeżeli Mateusz Maternak sięgnie po zwycięstwo to zostanie już czwartym polskim mistrzem świata w kategorii cruiser. W przeszłości po ten sukces sięgali Krzysztof Włodarczyk (IBF i WBC), Tomasz Adamek (IBF) oraz Krzysztof Głowacki (WBO).

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Romanowski o walce z Damianem Janikowskim i kulisach gali na Narodowym

Zobacz także: Ważna akcja Fame MMA
Zobacz także: Wstrząs w świecie MMA

Czy będziesz oglądać walkę Mateusz Masternak vs. Chris Billam-Smith?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×