To nie pomyłka! Wybrali go... najprzystojniejszym sportowcem świata

W ostatnim czasie jeden z portali randkowych w Wielkiej Brytanii ogłosił konkurs na najprzystojniejszego sportowca świata. Zwycięstwo tego zawodnika może jednak nieco szokować.

MM
Tyson Fury Getty Images / Justin Setterfield / Na zdjęciu: Tyson Fury.
Portal illicitencounters.com w ostatnim czasie zorganizował konkurs na najprzystojniejszego sportowca świata. Udział w nim wzięło 2000 kobiet z Wielkiej Brytanii, które oceniły 30 sportowców w skali od 1 do 10 pod kątem zmysłowości oraz możliwości romansu z danym mężczyzną.

Wśród ocenianych znaleźli się tacy sportowcy jak Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Erling Haaland, Lewis Hamilton, Travis Kelce czy Tyson Fury. Wybór ankietowanych może nieco zaskakiwać, ponieważ konkurs wygrał... ten ostatni.

Tyson Fury jest pięściarzem rywalizującym w kategorii ciężkiej. 35-latek to aktualny mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC oraz linearny mistrz świata wagi ciężkiej. Jest również posiadaczem pasa magazynu "The Ring".

W konkursie na najprzystojniejszego sportowca świata zyskał notę 9.3. Tuż za nim uplasowali się Anthony Joshua oraz Travis Kelce. Pierwszą dziesiątkę zamknęli odpowiednio Lewis Hamilton, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Conor McGregor, Erling Haaland, Jack Grealish i Rory McIlroy.

Tyson Fury już 17 lutego 2024 roku zmierzy się z Ołeksandrem Usykiem w jednej z największych walk pięściarskich w historii. Zwycięzca tego pojedynku zostanie niekwestionowanym mistrzem świata w wadze ciężkiej.

ZOBACZ WIDEO: Damian Janikowski: "Będziemy się nawzajem okładać. Albo ja padnę, albo on"

Zobacz także:
Ostro przejechał się po Adamku. "Brak klasy"
Marian Basiak nie żyje. "Byłeś dla mnie jak drugi ojciec"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×