Został nazwany "ogórkiem". Oto reakcja Chalidowa

Mamed Chalidow został ostro skrytykowany przez legendarnego bokserskiego trenera Zbigniewa Raubo. Jak na to odpowiedział? - Jestem zawodnikiem MMA, który idzie się spróbować w boksie z legendą tego sportu - przyznał dla "Super Expressu".

Arkadiusz Dudziak
Arkadiusz Dudziak
Na zdjęciu Mamed Chalidow Materiały prasowe / Na zdjęciu Mamed Chalidow
Już w ten weekend po raz pierwszy Mamed Chalidow powalczy w boksie z Tomaszem Adamkiem. Legendarny trener bokserski Zbigniew Raubo ostro wypowiedział się na temat Chalidowa i nie daje mu najmniejszych szans.

- Ten pojedynek, ta szopka będzie nierówna. Jeśli to by było na zasadach MMA, to Mamed krawat zrobiłby z Tomka, ale boksersko Mamed jest ogórkiem przy Tomku Adamku - mówił w rozmowie dla "Super Expressu".

Na te słowa zawodnik MMA zdecydował się odpowiedzieć. Przyjął on ze sporą pokorą słowa znanego szkoleniowca.

- To jest ocena trenera. Szanuję to. Okiem fachowca, który zna się na boksie, jestem ogórkiem, ale ja nie zamierzam być bokserem. Jestem zawodnikiem MMA, który idzie się spróbować w boksie z legendą tego sportu i tyle - wytłumaczył Chalidow.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie uwierzysz. Sochan pokazał, co jadł przed meczem

Gala KSW XTB KSW EPIC w Gliwicach  odbędzie się już w sobotę 24 lutego. Na niej dwie gwiazdy stoczą pojedynek, na który czekał cały polski świat sportu. Mamed Chalidow, zawodnik MMA, zmierzy się z legendą polskiego boksu Tomaszem Adamkiem.

Obaj panowie powalczą w boksie. Starcie zostało zakontraktowane na sześć rund w normalnych rękawicach bokserskich, w limicie do 99 kilogramów. Ważną informacją jest to, że starcie odbędzie się nie w ringu, a w okrągłej klatce charakterystycznej dla KSW.

Czytaj więcej:
Usyk vs Fury: jeden z trenerów Ukraińca podpalił atmosferę

Kto wygra walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×