Serbia jest w szoku. Nie żyje Stefan Savić

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / mmasavezsrbije / Na zdjęciu: Stefan Savić
Instagram / mmasavezsrbije / Na zdjęciu: Stefan Savić
zdjęcie autora artykułu

23-latek był zawodnikiem mieszanych sportów walki. Stefan Savić miał wdać się w kłótnię, w trakcie której napastnik wyciągnął nóż i trafił go w okolice serca. "Miał wyjątkowy talent" - piszą tamtejsze media.

W tym artykule dowiesz się o:

- Podejrzewa się, że do Stefana podszedł nieznany sprawca. Między tą dwójką doszło do kłótni, która zakończyła się śmiercią młodego mężczyzny. Zabójca wbił mu nóż w okolice serca, od strony pachy - powiedziało anonimowo źródło serbskiego "Kurira".

Serbska policja rozpoczęła obławę i próbuje schwytać mordercę Stefana Savicia. Do zdarzenia doszło w centrum Belgradu - na rogu ulic Dobracina i Dunavskiej. W wyjaśnieniu sprawy pomóc mają nagrania z monitoringu. Służby starają się też dotrzeć do osób, które mogły widzieć tragiczne zajście.

Serwis N1 podał, że w nocy z soboty na niedzielę do szpitala w Belgradzie trafiły dwie osoby z ranami kłutymi okolic klatki piersiowej. Do pierwszego zdarzenia doszło o godz. 0.54 niedaleko hotelu Moskwa. Raniony mężczyzna trafił do szpitala w stanie krytycznym, gdzie walczy o życie.

Drugi atak miał miejsce o godz. 0.55 i w tym przypadku rannemu nie udało się uratować życia. Początkowo służby nie miały świadomości, że mają do czynienia z obiecującym sportowcem. Tragiczne informacje o śmierci Savicia zostały potwierdzone po kilku godzinach. Obie lokalizacje dzieli ok. 5 minut drogi samochodem, dlatego najprawdopodobniej ataków dokonały dwie różne osoby.

"Był zawodnikiem MMA o wyjątkowym talencie i zaangażowaniu. Na zawsze zapisze się w historii poprzez zdobycie brązowego medalu dla Serbii na mistrzostwach świata w MMA w Tiranie" - takimi słowami zmarłego zawodnika MMA pożegnał serbski Sport Klub.

"Spoczywaj w pokoju, bracie" - napisał w mediach społecznościowych bokser Veljko Raznatovic, którego załamała informacja o śmierci młodego zawodnika MMA.

"Zawsze dumnie i skutecznie reprezentował Serbię. Jesteśmy zdruzgotani tą stratą i składamy szczere kondolencje rodzinie i przyjaciołom" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Serbskiej Federacji Zapaśniczej.

Czytaj także: - "Ale dramat". Eksperci zawiedzeni pechowym zakończeniem walki Adamek vs. Chalidow - "Instynkty zadziałały". Spójrz, co nagle zrobił Chalidow

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (2)
avatar
Wasz prezes
25.02.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Mimo że trenował te śmieszne walki, to trafił na lepszego od siebie.  
avatar
0-o
25.02.2024
Zgłoś do moderacji
2
2
Odpowiedz
Serbia w szoku? Chyba Serbowie nieudolny pismaku.