WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Karta walk DSF Kickboxing Challenge 8

Karta walk gali DSF Kickboxing Challenge #8 - mecz Polska vs Niemcy została skompletowana. Kibice zobaczą dziesięć pojedynków zawodowego kickboxingu w dwóch formułach.
 Redakcja
Redakcja
Materiały prasowe

Gala rozpocznie się 9 lipca w Ząbkach. Bramki dla kibiców zostaną otwarte o godzinę 18.30. Wieczór rozpocznie się o godzinie 20:00, trzema walkami z karty wstępnej. W tych pojedynkach zobaczymy pojedynki Pro-Am, toczne na dystansie 3x2 min.

1. K-1 +91 kg: Marek Kiełbik (KTT Łódź) vs Konrad Handlarski (Rajewski Team Płock)
2. K-1 75 kg: Patryk Goljasz (Tajfun Legionowo) vs Daniel Kolasiński (Palestra Warszawa)
3. K-1 81 kg: Anzji Januska (Litwa) vs Jakub Bartnik (X Fight Piaseczno)

O godzinie 21:00 rozpoczyna się transmisja na kanale nSport+. To oznacza również otwarcie karty głównej gali DSF Kickboxing Challenge 8. Na początek dwa pojedynki PRO - 3x3 minuty. Zobaczymy w nich bardzo widowiskowo walczących zawodników. Polak Michał Bławdziewicz zmierzy się z Mantasem Rimdeilką. Litwin walczył na ostatniej, siódmej edycji DSF Kickboxing Challenge. Po bardzo widowiskowej walce pokonał Tomasza Klimiuka.

4. K-1 + 91 kg: Mantas Rimdeika (Litwa) vs Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)

ZOBACZ WIDEO Euro 2016: Nawałka taktykę zawsze omawiał z Krychowiakiem (źródło TVP)

W piątym starciu gali zobaczymy Dorotę Godzinę, mistrzynię DSF Kickboxing Challenge. Dorota docelowo miała zmierzyć się z Kristin Avermag. Niestety Niemka uległa wypadkowi i nie mogła przyjechać do Polski. W zastępstwie z Dorotą zmierzy się Polka Aneta Święch z Otwocka.

5. K-1 56 kg: Aneta Święch (KO Team Otwock) vs Dorota Godzina (DSF Kickboxing Team)

Po dwóch pierwszych walkach karty głównej przyjdzie czas na danie główne gali – mecz POLSKA vs NIEMCY. Jedna z walk odbędzie się w formule full-contact, pozostałe będą na zasadach K-1 Rules. Jednym z założeń federacji DSF Kickboxing Challenge jest dawanie szans młodym, perspektywicznym zawodnikom. Tym razem będzie podobnie. W walce juniorów - po raz drugi na gali zaprezentuje się Tomasz Brotoń. W pozostałych walkach, po obu stronach, zobaczymy już tylko utytułowanych kickboxerów. Czołówkę europejską z dwoma mistrzami DSF Kickboxing Challenge włącznie: Łukaszem Wichowskim i Radosławem Paczuskim.

6. K-1 71 kg (Pro–Am junior): Ahmed Chilmoussa (Niemcy) vs Tomasz Brotoń (Fight House 27)
7. K-1 87 kg: Brice Kombou (Niemcy) vs Maksymilian Bratkowicz (Fight Gym Wrocław)
8. K-1 81 kg: Jermaine Scott (Niemcy) vs Radosław Paczuski (UNIQ Fight Club)
9. FC 81 kg: Marcel Drenkwitz (Niemcy) vs Łukasz Wichowski (X Fight Piaseczno)

W walce wieczoru, po raz pierwszy na gali DSF Kickboxing Challenge wystąpi Jan Lodzik. "Iron" to najmłodszy zawodnik DSF Kickboxing TEAM. Zdaniem wielu specjalistów w ciągu ostatniego roku to on zanotował największy postęp. W nagrodę spotyka go wielkie wyróżnienie jakim jest walka wieczoru na gali w Ząbkach. Polak zmierzy się Andrejem Bruhlem. Niemiec to bardzo doświadczony, utytułowany i wymagający zawodnik. Uczestnik wielu gal na całym świecie, ze słynną Glory na czele.

10. K-1 65 kg: Andrej Bruhl (Niemcy) vs Jan Lodzik (Tajfun Legionowo)

Transmisję z gali DSF Kickboxing Challenge 8 od 21:00 na kanale nSport+, który jest częścią platformy NC+. Bilety do nabycia w klubach zawodników DSF Kickboxing TEAM oraz w siedzibie Federacji - Ząbki, przy ul. Krynoliny 13, w cenie 50 PLN.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
informacja prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×