Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Wotore. Organizatorzy planują podbić zagraniczne rynki

Juz 23 maja odbędzie się gala Wotore 2. Podczas niej kibice zobaczą ośmioosobowy turniej oraz 3 superfighty. W kolejnych miesiącach organizacja planuje wyjść poza Polskę.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Wotore YouTube / Na zdjęciu: Wotore

Wszystkie pojedynki będą miały miejsce na specjalnie przygotowanej arenie w otwartej formule - bez limitu czasowego, do nokautu lub poddania.

- Zawodnicy i zawodniczki biorący udział w super walkach już nie mogą doczekać się swoich pojedynków na gołe pięści. Jeszcze większe emocje przeżywa turniejowa ósemka, bo tam każdy musi nastawiać się na nieznane. Możemy sobie tylko wyobrazić, co oni teraz czują, ale to dobrze dla widowiska. Zobaczymy, kto ma najmocniejszą psychikę i najtwardsze ciało - mówi pomysłodawca i matchmaker WotoreMaciej Browarski.

Organizatorzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom widzów i dopracowali zasady - tym razem wypchnięcia nie będą kończyły walk. Zawodnicy i zawodniczki będą zmuszeni bić się do samego końca. Wotore 2 to ostre i brutalne pojedynki w filmowym klimacie.

- Szykujemy dla widzów naprawdę niezapomniane widowisko. Wiemy, że kibice sportów walki czekają na mocne uderzenie i zapewnimy im je w sobotę od 19:30. W cenie 19,99 PLN każdy otrzyma satysfakcjonujący produkt i pierwszorzędną rozrywkę. Oprócz emocjonujących walk będą też elementy show z azjatyckiej kultury. Po zakończeniu pandemii i powrocie do normalności Wotore otworzy się na nowe rynki, mamy duże plany wobec Azji - dodaje współwłaściciel organizacji Mirosław Barszowski.

Gala Wotore 2 odbędzie się już 23 maja. Transmisja PPV będzie dostępna pośrednictwem strony www.tv.wotore.com, natomiast relację z wydarzenia znajdziecie na WP SportoweFakty.

Zobacz także:
"Najgorsza jest ta niepewność". Karolina Kowalkiewicz czeka na decyzję lekarzy
Władimir Putin wspiera Nurmagomiedowa. Zapewni jego ojcu najlepszą opiekę

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (online). Akop Szostak trafi do FAME MMA? "To bardzo sympatyczni goście"

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×